Fikret Özcan kararını verdi
21 Nisan 2023 20:57

Fikret Özcan kararını verdi

Gebzespor’da Ümit Metin Yıldız’ın yardımcılığını yapan Fikret Özcan yaptığı açıklamayla kariyerinde yardımcı antrenörlüğe noktayı koyduğunu gelen teklifler karşısında takımın teknik direktörlüğü departmanlığı için görüşmeler sağlayacağını duyurdu.

TÜM HOCALARIMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

Özcan açıklamasında şunları söyledi: 20 yıldır antrenörlük yapıyorum… Birbirinden değerli teknik adamlarla çalışma fırsatı yakaladım, her birinden çok değerli tecrübeler edindim. Bu vesileyle çalışma fırsatı bulduğum tüm hocalarıma şükranlarımı sunuyorum. Sürekli kendimi yenilemeye, her geçen gün, gelişen antrenman metotlarını takip etmek için Türkiye’de ve yurt dışında çok kıymetli kurslara eğitimlere katıldım.

 

MİSYONUMU TAMAMLADIM

Dünya’nın en iyi antrenör eğitmeni olarak gösterilen hocalardan eğitimler aldım. Eksiklerimi gidermek, var olan bilgilerimi güncel bilgilerle pekiştirmek ve yeni bilgiler edinmek için futbola dair ne varsa okumaya ve bu alanda açılan kurslara katılmaya çok önem verdim. Yirmi yıldır yardımcı antrenörlük yapıyorum ve bu görevde misyonumu tamamladığımı düşünüyor, bundan sonraki futbol kariyerime edindiğim tecrübelerimi, bilgi birikimimi “Teknik Sorumlu” olarak aktarmak istiyorum. Geçmişten edindiğim tecrübelerimi, bundan sonraki süreçte kendi ekibimi oluşturarak çok sevdiğim futbola “Teknik Sorumlu” olarak devam etme kararı aldığımı paylaşmak istiyorum.

 

 

Güncelleme: 21 Nisan 2023 20:58
X