Gebzespor’da Sertaç Gezer başladı
08 Mart 2024 01:01

Gebzespor’da Sertaç Gezer başladı

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Gebzespor’un yeni teknik direktörü belli oldu. Mor Menekşeler, geçen sezon Eskişehir temsilcisi Anadolu Üniversitesi’ni şampiyonluğa taşıyan Sertaç Gezer’i takımın başına getirdi.

 

İMZA ATILDI

Gebzespor’da Sertaç Gezer dönemi. Kariyerinde Çubukspor, Amasyaspor, Sandıklıspor, Karadeniz Ereğlispor, Tavşanlı Linyitspor gibi ekiplerde çalışan Sertaç Gezer, Gebzespor’da şampiyonluk yaşamaya geldiğini söyledi. Gebzespor Başkanı Resul Tat ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu imza töreninde kendisini Gebzespor’a bağlayan resmi sözleşmeye imza atan Sertaç Gezer, yeni takımı Gebzespor ile ilk antrenmanına çıktı.

 

TEKNİK EKİBİ BELLİ OLDU

40 yaşındaki teknik adamın ekibinde yardımcı antrenör olarak Yunus Emre Yıldırım ve Mustafa Turan, kaleci antrenörü olarak ise Ali Yaman görev yapacak. Gebze temsilcisinde bir önceki teknik adam Özgür Vurur ile yolların ayrılması şaşkınlık yaratırken Gezer’in kısa süre içinde göreve başlaması değişimin daha önceden planlandığını düşündürdü.

Güncelleme: 08 Mart 2024 01:03
X