Hakem yönetimlerine tepki
19 Nisan 2023 10:31

Hakem yönetimlerine tepki

Süper Amatör Play-Off Ligi’nde oynanan Bağdatspor – Derincespor maçında hakem Volkan Kırbaş’ın kararları maçın önüne geçti. Mücadelenin ardından iki kulüp başkanı da hem Kırbaş’ın yönetimini hem de hakemlerin genel performansını eleştirdi.

 

ÇAVUŞOĞLU: GÖRDÜKLERİNİ ÇALSINLA YETER

Derincespor Kulüp Başkanı Şahin Çavuşoğlu “Cephanelik Stadı’nda resmen hakem rezaleti yaşandı. Hem bizim hem de Bağdatspor için verilen kararlar bu kadarına da pes dedirtti. Süper Play-Off maçlarında bir düdük, bir karar belki 2-3 takımın kaderini etkiliyor. Bizim hakemlerden hiçbir isteğimiz yok, buna ihtiyacımız da yok. Sadece gördüğünü çalsınlar bize yeter. İl Hakem Kurulu’nu bu anlamda göreve davet ediyorum. Ligin kader haftaları geldi ve kesinlikle hakem konusunda çok hassas olmak zorundayız. Bu arada Bağdatpor Kulübü’ne de teşekkür ederim. Kendilerine 85. dakikada verilen penaltının ardından “Böyle penaltı mı olur” diye tepki gösterdiler” ifadelerine yer verdi.

 

DERHAL İSTİFA ETMELİLER

Bağdatspor Kulüp Başkanı Burak Kampara ise çok daha sert ifadeler kullandı. Kampara “Böyle bir şey yok. Böyle bir hakem yönetimini kabul edemiyoruz. Harcanan onca para, emekler bu kadar kolay heba edilmemeli. Bu kaç oldu… Her maçın ardından hakem konuşmaktan bıktık. Yazıklar olsun… Bağdatspor Kulübü olarak hakkımızı helal etmiyoruz. İl Hakem Kurulu Başkanı ve yönetimi derhal istifa etmelidir. Bu işi yapamıyorlarsa yapabilen birilerine bıraksınlar.

Güncelleme: 19 Nisan 2023 10:32
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Murat41 18:22 - 19 Nisan 2023

Bırakın hepiniz oynamayın bu dertte ortadan kalksın. Zaten bi faydası yok

0 Beğenmedim
Başak Yemek
Arslan Teknik
X