Helal olsun Beyzanur! Kazandığı para ödülünü kulübüne verdi!
21 Eylül 2022 13:53

Helal olsun Beyzanur! Kazandığı para ödülünü kulübüne verdi!

Er Bakan Gençlik Spor Kulübü sporcusu Beyzanur Zengin kadınlar penaltı turnuvasında şampiyon oldu ve kazandığı para ödülünü kulübüne verdi. Arapçeşme Spor Kulübü’nün düzenlediği, 20 takımdan 40 sporcunun katıldığı penaltı turnuvasına Ankara Gençlerbirliği, Tuzla Sahil Spor, Körfez Gençlerbirliği ve Er Bakan Gençlik Spor Kulübü gibi futbol kulüpleri katıldı.

 

İHTİYAÇLARIMIZ VAR

Kadınlarda Er Bakan Gençlik Spor Kulübü’nü temsil eden Beyzanur Zengin birincisi oldu ve 3000 TL’lik ödülün de sahibi oldu. Turnuva kuralı olan 2000 TL’si sporcuya, 1000 TL’si kulübe olan ödülün tamamını kulübüne veren Beyzanur Zengin, yeni bir kulübüz ihtiyaçlarımız var, Er Bakan Gençlik Spor Kulübü’ne önce kendi sporcuları sahip çıkacaktır. Bundan dolayı kendi ödülüm olan 2000 TL’yi kulübüme bağışlıyorum” dedi.

 

 

BAŞKAN AYYILDIZ’DAN KUTLAMA

Turnuva sonunda turnuva birincisi Beyzanur Zengin’le hatıra fotoğrafı çektiren ve sporcusunu tebrik eden Er Bakan Gençlik Spor Kulübü başkanı Şamil Ayyıldız “Kongre sonrası katıldığımız ilk organizasyonda böyle bir başarı elde etmek bizleri çok mutlu etti. Sporcumuz Beyzanur Zengin kardeşimizi tebrik ediyor, ödülünü ve başarısını kulübümüze armağan etmesi için de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme: 21 Eylül 2022 13:57
X