Hisareynspor’dan tepki!
09 Haziran 2023 14:16

Hisareynspor’dan tepki!

Hisareynspor Kulübü Koordinatörü Muammer Akçay, Türkiye üçüncüsü olan Hisareynspor U-16 takımını kutladı ve şampiyona öncesi Yahya Kaptan Spor Kulübü ile oynadıkları U-17 eleme maçının ertelenmemesine tepki gösterdi.

 

YUSUF REMZİ SALMAN’IN SAĞ AYAĞI KIRILDI

Akçay “Bu maçta çok önemli futbolcumuzun ayağı kırıldı, artı şampiyonaya yorgun gittik. Yahya Kaptan maçını oynamasaydık şampiyonduk. Erteleme talebimizi reddeden Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa’ya tepkiliyiz” dedi. Akçay şu görüşlere yer verdi: Gerçekten çok üzgünüz. Şampiyonluk pisipisine kaçtı. Bu maçta çok önemli futbolcumuzun, Yusuf Remzi Salman’ın sağ ayağı kırıldı. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz. Bir de şampiyonaya çok yorgun gittik. Rakiplerimiz dişimize göreydi. Yarı finali penaltılarla kaybettik ve üçüncülük maçında Van’ı yenerek madalya aldık. Çocuklar ellerinden geleni yaptılar. Tüm futbolcularımızı yürekten kutluyorum.

 

UNUTMAYACAĞIZ

Eğer biz Yahya Kaptan U-17 maçını oynamasaydık inanın bana şampiyonduk. Erteleme talebimizi reddeden Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa’ya tepkiliyiz. Kocaeli’nin futbol il temsilcisisin, Türkiye şampiyonasına gidecek olan takımlara kolaylık sağlaması lazım. Türkiye finallerine gidecek olan Hisareyn U-16 takımına yardımcı olmadı. Ayağı kırılan çocuğun da günahına da girdiler. Kulübümüz olarak bu yapılanı unutmayacağız.

 

Güncelleme: 09 Haziran 2023 14:20
BENZER HABERLER
X