Irkçı saldırı oldu mu? O futbolcu Nokta Gazetesi’ne konuştu!
12 Mayıs 2023 02:22

Irkçı saldırı oldu mu? O futbolcu Nokta Gazetesi’ne konuştu!

2. Amatör Küme'de oynanan Gebze Yavuz Selim-Gebze Birlikspor karşılaşmasında maçın hakeminin Yusuf Balcı’ya 'Ses çıkarma ben buranın çocuğuyum İzmitliyim sen doğulusun' dediği iddia edilmişti. Bunun üzerine Yusuf Balcı Nokta Gazetesi’ne yaşananları anlattı.

 

3 DAKİKALIK UZATMA SÜRESİNE İTİRAZ ETTİM

Uzatma süresin itiraz ettiğini ifade eden Yusuf Balcı şekilde konuştu: Maçın hakemi ilk yarıda bize 2 kırmızı kart verdi. Kartlar kesinlikle doğruydu. İkinci yarı1 kırmızı kart çıktı sonra bir de penaltı verildi. Uzatma süresi olarak 3 dakika verince ben de hakeme itiraz etti. 90+2’de de kontra atağa çıktı. Hakem de yanımda koşuyordu. Dediğim gibi 3 dakikaya itiraz ettim. Hakem de bana dönerek Sen doğuluysan ben de İzmitliyim.

 

SENARYO UYDURDU

Şok oldum ve bu cümleyi neden söylediğine bir anlam veremedim. Hakem maçı bitirdi ben de yanına gittim ve “Neden böyle bir şey dedin?” diye sordum. İnkar etmeye başladı. Sonra aldığımız bilgide, hakem sözde ben ona “Gebzeliyim” demişim, o da bana “Ben de İzmitliyim” demiş. Böyle bir şey yok. Hakem kendini kurtarmak için senaryo uydurmuş. İstediğini söylesin, inkar etsin… Bu cümleyi direkt bana söyledi ve neden dediği konusunda hiçbir fikrim yok. Gerekli olan hukuki girişimleri yapacağım.

Güncelleme: 12 Mayıs 2023 02:23
BENZER HABERLER
X