Kamuran Yalçın: Aktif oyuncuya sıcak bakmıyoruz
23 Eylül 2023 12:37

Kamuran Yalçın: Aktif oyuncuya sıcak bakmıyoruz

Yağmur Reklam Derince Masterler Takımı yetkililerinden Kamuran Yalçın, Marmara Masterler Federasyonu Ligi için çok güzel bir öneride bulundu.

 

ŞAMPİYON OLAN TAKIM TOPLANTIYI DÜZENLESİN

Kamuran Yalçın bu konu dışında aktif oyuncu ile ilgili de düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: Öncelikle Nevzat başkanımın, yönetimdeki arkadaşlarımın, takımın ve tüm Yağmur Reklam Derince Master ailesi olarak sizleri burada ağırlamaktan ötürü çok mutluyuz. İsmail başkanım 1 ay kadar önce aradı ve “Hocam geçen sezon şampiyon oldunuz. Sezon başı açılışı için hem şampiyon olmanız hem de Darıca – Gebze grubuna yakın olmanızdan ötürü Derince’de bir toplantı organize edelim mi?” dedi. Biz de memnuniyetle kabul ettik.

 

UFAK DA OLSA KATKI OLUR

Madem böyle bir süreç başlayacak sezon sonu şampiyon olan takım sezon başındaki açılış toplantısına ev sahipliği yapsın. Bir gelenek başlatalım ufak da olsa bir katkı olur. Bu işler gerçekten kolay değil. Hem onların işini de biraz kolaylaştırmış oluruz. Sahadaki işin güzelliğinin yanı sıra şuradaki ortamın oluşması gerçekten da güzel şeyler.

 

LİGİN AMACI BELLİ

Aktif oyuncu ile ilgili şunu söylüyoruz. Derince ailesi olarak ilk kez bir araya geldik. Sağ olsun Nevzat başkanımız söylüyordu ve öncülük etti. Arkadaşlarımızı topladık ve sonu güzel bitti. Şampiyon olmak çok önemli değil ama burada şunun ile karşılaştık. Ligin amacı geçmişte futbolun tozunu yutmuş, emek sarf etmiş paydaşların kopmaması, sporuna devam etmesi.

 

1-2 KİŞİNİN PEŞİNDEN KOŞUYORUZ

Aktif futbolcu zaten antrenman yapıyor, topunu oynuyor, ligini oynuyor, kısacası tatmin oluyor, biz de bunun için sahaya çıkıyoruz ancak 1-2 kişinin peşinden koşmakla maç bitiyor. Kendi takım arkadaşları da inanın keyif almıyor. Bu nedenle aktif oyuncu konusuna sıcak bakmıyoruz. Sağ olsun İsmail başkanımız da olumlu baktı, o yüzden kendisine teşekkür ediyorum.

Güncelleme: 23 Eylül 2023 12:38
X