KASKF
30 Ocak 2024 14:33

KASKF "38" dedi!

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 38. yaşı coşkuyla kutlandı. Düzenlenen geceye protokol akın etti.

 

UNUTULMAZ BİR GÜNDÜ

Kısa adı KASKF olan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Antakkapı Restoran’da düzenlenen gecede 38. yaşını kutladı.  Kocaeli Ak Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, STK Başkanları, kulüp başkanları, yöneticiler, antrenörler, sporcular ve aileler unutulmaz bir günü geride bıraktı.

 

SPORUN ÖNEMİNE VURGU YAPILDI

Geçmişten günümüze KASKF’de başkanlık yapanların da unutulmadığı günde konuşan KASKF Başkanı Murat Aydın “Birçok büyük ve güzel bir aileyiz. Sizler sayesinde güçleniyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen başta Tahir başkanımıza ve tüm protokolümüz ile spor paydaşlarına teşekkür ederim” dedi. KASKF Onursal Başkanı Rafet Kırgız yaptığı konuşmada amatörlerin yeni yaşını kutladı ve Kocaelispor alt yapısının kulübün geleceği olduğunu belirterek tüm kulüplerin Kocaelispor etrafında bir araya gelmesini istedi.  

 

38. YIL PASTASI KESİLDİ

Kocaeli Ak Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ise çocuklara sporu aşılamanın önemine vurgu yaparak spor insanlarına bu konuda büyük iş düştüğünü belirtti. Konuşmaların ardından çevre illerden ve deprem şehirlerinden gelen konuklara hediyeleri takdim edildi. Protokol üyeleri de kulüp başkanlarına plaketlerini sunarken KASKF olarak protokole özel tablolar sunuldu. Son olarak KASKF 38. Yıl pastası sahneye getirildi ve birlikte pasta kesildi.

 

Güncelleme: 30 Ocak 2024 14:34
BENZER HABERLER
X