Kavaklıspor Kulübü: Basiretsiz açıklama
27 Aralık 2023 16:15

Kavaklıspor Kulübü: Basiretsiz açıklama

1. Amatör Lig A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren iki takım, Kavaklıspor ile Başaranspor arasındaki maçı Kavaklıspor 5-1 kazanmıştı. Maçın ardından Başaranspor Teknik Sorumlusu Harun Kayraldağ’ın açıklamalarına karşılık, Kavaklıspor Kulübü’nden cevap geldi. İşte o açıklama.

 

KAMUOYUNA DUYURULUR

Kulübümüz Kavaklıspor ile Bekirpaşa Başaranspor arasında 24 Aralık 2023 tarihinde oynanmış ve Kavaklıspor'umuzun 5-1'lik galibiyeti ile neticelenmiş olan müsabaka sonrasında bir takım basiretsiz açıklamaların gerçekleştirildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Şahısların kulübümüz üzerinden ulaşmak istedikleri şahsi emellerine zemin sağlamamak adına bilhassa isim belirtmeden söz konusu söylemlerin gerek oyun gerekse skor olarak hak edilerek kazanılmış galibiyete gölge düşüremeyecek şekilde ciddiyetten uzak, asılsız yakınmalardan öteye gitmediğini, kulübümüzün deplasmana gelen tüm takımları centilmen şekilde ağırladığını ve ilgili müsabakada da taraflar arasında arbede dahi yaşanmadığını, taraflar arasında oynanmış bulunan ilk müsabakadaki çirkin küfürleri ve fiziksel müdahalesi nedeniyle yalnızca bir oyuncu nezdinde taraftarımızın tepkisinin bulunduğunu ancak bunun da amatör düzeyde oynanan bir spor müsabakasına etki edecek şekilde somutlaşmadığını,  sahaya herhangi bir yabancı madde atılmadan gayet amatör kümenin ruhuna uygun bir müsabakanın geride bırakıldığını ve saha içerisindeki olumsuz sonucu bir takım asılsız itham ve iddialar ile sindirme çabasında olan kötü niyetli açıklamaların şampiyonluk yolunda üstün başarı gösteren Kavaklıspor'umuzun başarısını gölgelemesine müsaade etmeyeceğimizi bildirmekteyiz.  Saha içinde ve saha dışında kenetlenmiş bulunan Kavaklıspor'umuza başta taraftarımız olmak üzere destek olan tüm paydaşlara teşekkürlerimizi sunarız.

Güncelleme: 27 Aralık 2023 16:21
YORUMLAR
  • Toplam 3 yorum
Yavu 15:47 - 28 Aralık 2023

Altta yorum yapan reis isimli arkadaş açın büyük yetmediyse gel bir daha yenelim

0 Beğenmedim
Kavaklili 14:54 - 28 Aralık 2023

bizim küfür ettiğimiz kişi doğmamış çocuklara neler yaptı şimdi burda bizi konuşturmayın bence...

0 Beğenmedim
Reis 16:54 - 27 Aralık 2023

Hayatınız yalan ana avrat doğmamış çoçuklara dahi küfür eden saygıdan ve sevgiden nasibini almamış insanları bir araya getirmişsiniz haklı bir galibiyetiniz hiç bir iç saha maçımızda olmamıştır

1 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X