KIRAL: Var gücümüzle çalışacağız
11 Ağustos 2023 10:09

KIRAL: Var gücümüzle çalışacağız

Süper Amatör Lig takımlarından Arslanbey Organize Sanayispor’u bu sezon başarılı antrenörü Taner Kıral çalıştırıyor. Başarılı çalıştırıcı Nokta Gazetesi’ne konuştu.

 

AİLE OLDULAR

Başkanlığını Nuri Batu’nun yaptığı Arslanbey Organize Sanayispor’u bu sezon başarılı antrenörü Taner Kıral çalıştırıyor. Kıral’ın yardımcısı takımın eski futbolcularından, ilimizde orta sahanın önemli futbolcuları arasında yer alan Mesut Er oldu. Takımın kaleci antrenörlüğünü ise Ömer Faruk Kaya yapıyor. Taner Kıraal, ekibi, A takım kadrosunda yer alan tamamı ve altyapıda oynayan yaklaşık 100 futbolcu ile oyuncuların aileleri Arslanbey ekibinin başarısı için kenetlendi. 

 

ONUR VERİCİ

Taner Kıral Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada şunları söyledi: Yeni sezonun tüm kulüplerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Teklif beni çok mutlu etti. Yuvaya döndüğüm için gururluyum. Eski sporcularımızın yönetimde yer alması, başkanımız Nuri Batu ve yönetimimizin beni görev layık görmeleri onur verici. İlk günkü heyecanı heyecanımı fazlasıyla yaşıyorum. 2 aylık bir ön çalışma yaptık ve yeni arkadaşlarımızı aramıza katıp iyi bir takım olmak istiyoruz.

 

SÜRPRİZLERİ SEVERİM

Centilmenliğe tabii ki çok önem vereceğiz tabii ki ama içeride aile olursak, bunu da oyuna yansıtırsak başarı da kendiliğinden gelecektir. Hedefimiz var kuşkusuz. Sürprizleri severim ancak çalışmayı daha çok severim. Alt yapı olarak da Arslanbey Organize çok gelişti. Planlı ve sabırlı çalışılıyor. Malzeme var ama onları işlemek daha kıymetli. Eğitim, öğrenim ve sporu bir arada kullanıp ve bölge gençliğini de hizmet etmek başlıca görevlerimiz arasında yer alacaktır.

Güncelleme: 11 Ağustos 2023 10:10
X