Kocaeli Körfez Spor İnsanları Derneği hayırlı olsun!
Amatör Futbol
10 Nisan 2021 Cumartesi 22:56

Kocaeli Körfez Spor İnsanları Derneği hayırlı olsun!

Körfez’de özellikle spor alanında faaliyetleri olan tanınmış simaların yer aldığı yeni bir dernek kuruluyor. Körfez İlçenin en büyük katılımlı STK’sı olacağı düşünülen derneğin adı  “Kocaeli Körfez Spor İnsanları Derneği” olarak belirlenirken derneğin yönetim kurulu da şekillenmeye başladı.

 

SPOR CAMİASININ ÖNCÜ İSİMLERİ DE VAR

Kurulacak olan derneğin yöneticileri arasında Fırat Türker, Metin Özkan, Adem Partal, Cengiz Furuncu, Hasan Furuncu, Murat Vatansever, Binali Aslan, Ali Yenigün, Serter Keskin, Ensar Bayburtlu, Mehmet Doğan, Ali Çınar, Cengizhan Ayçiçeği, Metin Öztürk, Oktay Kaya, Taner Üstündağ, Şenol Akın, Ömer Işık, Ata Oruç gibi isimler yer alacak.

 

 

BAŞKAN TÜRKER OLACAK

Şimdiden 100’e yakın üyenin oluştuğu dernekte yönetim kurulu tam olarak şekillenmesinden sonra dernek kuruluşunu tamamlanacak ve üye kabulüne devam edilecek. 21 kişilik yönetimi ve kalabalık üye sayısı ile Körfez’in en büyük STK’sı olacağı düşünülen dernek, daha sonra da çalışmaları organize etmeye ve adını duyurmaya başlayacak. Derneğin başkanlığına eski profesyonel ve milli futbolcu Ali Fırat Türker’in getirileceği düşünülüyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56