Köseköy Ateşspor: Olaylar camiaya yansıtılmamalı
11 Aralık 2022 00:34

Köseköy Ateşspor: Olaylar camiaya yansıtılmamalı

Köseköy Ateş Spor Kulübü Yönetimi yaptığı açıklama ile Alikahyaspor maçında yaşanan olayların münferit olduğunu ifade etti ve yaşananların kendilerini de üzdüğünü belirtti.

 

EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLADIK

Sahamızda oynadığımız Alikahyaspor müsabakasının son dakikalarında tribünde bizim de istemediğimiz olaylar meydana gelmiştir. Bu olay bireysel bir olaydır. Kulüp yönetimi olarak bizleri de çok üzmüştür. Alikahyaspor yönetimini ve oyuncularını en iyi şekilde ağırladığımızı düşünüyoruz.

 

SAHA İÇİNDE HİÇBİR ŞEY OLMADI

Tribünde olan bireysel bir olay bizim camiamıza mal edilmemelidir. Zaten saha içerisinde en ufak bir olay yaşanmamıştır. Maç sonunda yönetim olarak rakip soyunma odasına giderek galibiyetlerinden dolayı kendilerini tebrik edip tatlı ikramında bulunduk, güzel bir şekilde uğurladık. Bu tatsız olaydan dolayı spor camiasından özür diliyoruz.

 

Spor41

Güncelleme: 11 Aralık 2022 00:40
YORUMLAR
  • Toplam 4 yorum
Mustafa Erdoğan 12:21 - 12 Aralık 2022

Kimse yalandan şirinlikler yapmaya çalışmasın, Köseköy'de özellikle tribünlerde sürekli olan bir şey bu. Saha içi sporcularla ilgili bir sorun yok ancak taraftar hem şiddet, hem küfür, hem de saldırı konusunda çok sabıkalı !!

0 Beğenmedim
serkan balcı 11:13 - 12 Aralık 2022

Hem adamı darp et hem bireysel saldırı de hem de tatlı ikram et her sene kartepe bölgesinde olan şeyler bunlar hiç bir şey yapamıyorsanız tribüne tel çekin.

0 Beğenmedim
Ali güneş 08:36 - 11 Aralık 2022

Darp edilen sporseveri kimler bu hale getirdi taraftarlarınız tam barbarca hareket ediyorlar

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X