Maşukiyespor’dan olaylı maç açıkaması
17 Kasım 2023 23:55

Maşukiyespor’dan olaylı maç açıkaması

Geçtiğimiz gün 1. Amatör Lig B Grubu’nda oynanan Maşukiyespor – Gölcük Karadenizspor arasında oynanan maçın ardından olaylar çıkmıştı. Maşukiyespor Kulübü olaylara ilişkin açıklama yayınladı.

KAMUOYUNA DUYURULUR

Maşukiyespor Kulübü olarak sezon başından bu güne kadar yaptıklarımız ile anılmak istiyoruz. Tesisleşme, altyapı, a takım ve amatör futbola katmaya çalıştığımız görsel güzellikler ile anılmak istiyoruz. Bir nebzede olsa bu konuda tüm kamuoyunun takdirini topladığımızı düşünüyoruz. Kurumsallaşmada yaptıklarımız herkesin malumu olarak gözüküyor.

 

RAKİPLERİ MİSAFİRPERVERLİKLE KARŞILIYORUZ

Sezon başından bu yana içerde oynadığımız her maçta rakip takım yöneticilerine, futbolcularına ve taraftarlarına içten samimiyetle misafirperverlikle karşıladığımız bilinmektedir. Bizlerde gittiğimiz deplasman maçlarında bu maça kadar sadece bir maçta iyi karşılanmadık. Skorlar ne olursa olsun maçlardan sonra birbirimize başarı dilekleri şeklinde ayrıldık.

 

KABUL ETMİYORUZ

Yaşanan olaylarla alakalı ilk maçta en güzel şekilde ev sahipliğini yaptığımız Gölcük Karadeniz Spor maçı olaysız sessiz sakin bir şekilde bitmiş ikinci maçta hiç beklemediğimiz ve tasvip etmediğimiz olaylar meydana gelmiştir. Olaylarda üstümüze atılan veya atılmaya çalışılan suçları ve ithamları kabul etmiyoruz. Yapılan açıklamaları tüm dikkatimizle takip ediyoruz.

 

BU KAOS ORTAMINA GİRMEYECEĞİZ

Bu denklemde olayların başlama sebebi takımını maç sonunda organize eden Murat Cinemre’dir. Saha içerisinde galibiyeti alamayacaklarını anladıklarında farklı oyunlara başvuranlar bizi kaos ortamına çekmeye çalışıyorlar ne olursa olsun bu kaos ortamına girmeyeceğiz ve kimsenin seviyesine inmeyeceğiz. Biz sadece futbolumuzla ve en başta dediğimiz gibi kurumsal yapılanma ile anılmak istiyoruz.

Tüm kamuoyuna sevgilerimizle.

 

MAŞUKİYESPOR KULÜBÜ

Güncelleme: 17 Kasım 2023 23:56
KOTO
X