Mehmet Yılmaz: Haklı bir galibiyet aldık
19 Kasım 2023 21:25

Mehmet Yılmaz: Haklı bir galibiyet aldık

Diliskelesi’nin genç ve başarılı antrenörü Mehmet Yılmaz, Nokta Gazetesi’nin sorularını yanıtladı. Kaliteli bir oyuncu grubuna sahip olduklarını belirten Şifo lakaplı antrenör futbolun doğrularını sahaya yansıtmaya devam edeceklerini belirtti.

HAKLI BİR GALİBİYETTİ

Son maçında deplasmanda Kapaklıspor’u Tunahan’ın 2 ve Oğuz’un golleri ile 3-0 mağlup ederek 6. maçında 4. galibiyetine imza atan Diliskelesispor’un genç ve başarılı antrenörü Mehmet Yılmaz sorularımızı yanıtladı. Mehmet sözlerine Kapaklı maçı ile başladı ve şu ifadelere yer verdi: Bizim için iyi bir maç oldu deplasmandan haklı bir galibiyet çıkardık.

 

TÜM TAKIMI KUTLARIM

Maç ortada geçiyordu. Ardından arka direğe doğru Arda top gönderdi, Tunahan tamamladı. İkinci golde Görkem sağdan topu getirdi ve Tunahan’a attırdı. Üçüncü golümüzde Oğuz Başaran kendi getirdiği topu köşeye gönderdi. Gerçekten çok güzel bir goldü. Maçı 3-0 kazandık. Tüm oyuncu grubumuzu kutlarım.

 

İSTEDİKLERİ ZAMAN RAKİPLERİ EZİYORLAR

İnanın çok iyi niyetli, karakterli bir futbolcu grubuna sahibiz. Aile ortamı oluştu. Bahanelere sığınmadan yapabildiğimizin en iyisini yapmak, doğru futbol oynamak için elimizden geleni yapıyoruz. Takıma da konuşmalarımda, gerçek kimliklerini sahaya yansıttıklarında rakipleri ezdiklerini belirtiyorum. Sağ olsunlar antrenmanlarda ve maçlarda iyi niyetlerinden ödün vermeden mücadele ediyorlar.

 

HAYALDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL

6 maçta 4 galibiyetimiz oldu. Feriköy maçını iki penaltı ile verdik, Gebze maçında tüm takım aslanlar gibi mücadele etti. Bu maçta benim yaptığım değişiklik sonrası Gebzespor’a maçı bilerek verdiğim konuşuldu, edildi. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Genç kontenjanından bir futbolcu değiştirmem gerekiyordu, ön taraftan aldım, arkadaki mücadelemi artırmak istedim, hepsi bu. Yoksa bu düşünülen konular hayalden başka bir şey değil. Bizler futbolcuların doğrularını sahaya uyarlamaya ve dışarının ne dediğine önem vermemeye devam edeceğiz.  

Güncelleme: 19 Kasım 2023 21:33
X