Oğuz Kaan Barış: Kullarspor ülkede marka oluyor
20 Ekim 2023 11:50

Oğuz Kaan Barış: Kullarspor ülkede marka oluyor

Kullarspor, pazar günü kentlisi Gölcükspor ile Gölcük’te mücadele edecek. Kent derbisine hazırlanan ekipte başarılı file bekçisi Oğuz Kaan Barış, antrenman öncesinde Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamasında “Kullarspor sadece bu şehirde değil Türkiye'de marka kulüp olma yolundadır” dedi.  

 

 

UYUM SÜRECİNİ ATLATTIK

Saygı duyulacak bir rakipler karşılaşacaklarının altını çizen başarılı file bekçisi şu şekilde konuştu: 1 Ağustos’ta top başı yaptık. Sezon başından beri sıkı çalışıyoruz. Burada iyi bir arkadaşlık ortamı var. Zaten oyuncularımızın çoğu geçen sene de Kullar’daydı. Transfer olan arkadaşlarımızla uyum sürecini atlattığımızı düşünüyorum.

 

NADİR KULÜPLERDEN

Kullarspor artık bu şehirde ve Türkiye'de marka bir kulüp olmaya adaydır. Bence marka kulüp adaylığından çıktı. Türkiye'de sayılı kulüpler arasında girmiş durumda. Projelerini görüyorsunuz, sahalar olsun, tesisler olsun, imkanlar olsun... Türkiye'nin nadir kulüplerinden birisidir.

 

GÖLCÜKSPOR’U TEBRİK EDİYORUM

BAL’da şehir derbisi oynayacağız. Rakibimiz kupada iyi bir ivme yakaladı. Bu başarısı için onları tebrik ediyorum, inşallah bu şekilde kupada devam ederler. Çünkü şehrimizi temsil ediyorlar. Rakibimize saygı duyuyoruz. Geçen sezonun ikinci yarısından beri oyuncu grubu ve mevcut teknik ekiple doğru yoldalar. Çıkıp oynayacağız, elimizden geleni yapacağız. Umarım hak eden kazanır, güzel bir müsabaka olur.

 

ERKEN OLABİLİR, AMA?

Ben kazananın şampiyonluk yolunda, çok erken ama çok büyük bir avantaj yakalayacağını düşünüyorum. Umarım hayırlı sonuçlar alırız. Yeni sezon kazasız, sakatsız olur, Gölcük maçı da bu şekilde geçer. İki takıma da başarılar diliyorum.

Güncelleme: 20 Ekim 2023 11:51
X