Saha komiserlerinin kongresi 5 Mart’ta
Amatör Futbol
26 Şubat 2021 Cuma 14:21

Saha komiserlerinin kongresi 5 Mart’ta

3 yılda bir gerçekleşecek Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi’nin (TFSKD) 9. Olağan Genel Kurulu, yeni bir erteleme olmadığı takdirde 5 Mart’ta yapacak. Mevcut Başkan Süleyman Karadaş’ın güven tazeleyeceği genel kurulun yapılabilmesi için 50 üyenin 26’sının haziruna imza atması yeterli olacak. Çoğunluk sağlanamazsa genel kurulun ikinci oturumu 12 Mart Cuma aynı yer ve saatte olacak.  Dernekten yapılan açıklama şu şekilde.

 

AÇIKLAMA

2021 Ocak ayında yapılması gereken derneğimizin 9. Olağan Genel Kurulu pandemi kuralları nedeniyle yapılamamıştır. Yeni bir erteleme olmadığı takdirde genel kurulumuz 5 Mart 2021 Cuma günü saat 18.00’de Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Eğitim Salonu’nda yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 12 Mart Cuma günü aynı yer ve saatte genel kurulumuz yapılacaktır. Kamuoyuna önemle duyurulur.

 

Spor41

 

BAŞKAN SÜLEYMAN KARADAŞ

DİĞER HABERLER

Orhan Şenmemiş isyan etti!

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Karamürselspor forması giyen Orhan Şenmemiş, ligin mayıs sonuna ertelenmesine isyan etti. Orhan konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı. Vaka sayılarının artmasının sebebi hükümet ve aldığı kararlar değil midir? Neden sorumsuzluklarının bedelini hep halka ödetmek zorundalar? BAL için tarih veriyorsun, o tarihe 10 gün kala ligleri yaptığın saçma sapan bir açıklamayla ertelediğini ve sağlık şartları uygun olması halinde tekrardan başlatacağını söylüyorsun.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:30
06:17
13:12
16:55
19:46
21:21