Şampiyon Eti Grup! “4-1”
12 Mayıs 2023 01:55

Şampiyon Eti Grup! “4-1”

İlimizin başarılı spor insanlarından Metin Özkan tarafından düzenlenen 11. Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nda final heyecanı önceki akşam yaşandı. Turnuvanın final gecesi muhteşem anlara sahne oldu.

 

ALPARSLAN TÜRKEŞ’TE OYNANDI

Kent siyasetinin birçok önemli isminin de katıldığı final gecesinde ülke genelinde tanınan isimlerin yer aldığı Şöhretler Karması müsabakası ise izleyenlerin keyifli anlar yaşamasına sebep oldu. Körfez Alparslan Türkeş Spor Kompleksi’nde gerçekleşen Şöhretler Karması maçı ve final mücadelesinin ardından kupa töreninde renkli görüntüler oluştu.

 

ÜNLÜLER SAHNE ALDI

Şöhretler Karması’nda Türk futbolunun yetiştirdiği önemli isimlerin yer alması dikkat çekti. Bir dönem Galatasaray ve Kocaelispor’da forma giyen Evren Turan, Fenerbahçe ve Kocaelispor’un yıldız isimlerinden Faruk Yiğit, Kocaelisporlu Nuri Çolak ve Osman Çakır, “Papen Mustafa” lakabı ile tanınan Mustafa Kocabey, Trabzonspor ve Kocaelispor formalarını terleten Soner Boz, Beşiktaş’ın unutulmazlarından Şenol Fidan, MHK eski Başkanı Mustafa Çulcu, Kocaelisporlu başarılı iş insanı Recep Durul gibi isimler forma giydi.

 

FİNAL HEYECANI YAŞANDI

Şöhretler Karması maçının ardından ise gecenin maçı oynandı. Eti Grup ile Lonc Saray Simit arasındaki şampiyonluk maçını Cankut Gönenç başarıyla yönetti. Eti Grup karşılaşmayı Mustafa Kara’nın 2, Melih Öztorun ve Engin Öztonga’nın golleriyle 4-1 kazandı ve geçen yılın rövanşını aldı. Maçın ardından kupa töreni düzenlendi ve şampiyon takıma kupasını MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı takdim etti.

Güncelleme: 12 Mayıs 2023 01:57
X