Hakemler Derneği’nin kongresinde bu kurallar uygulanacak

Hakemler Derneği’nin kongresinde bu kurallar uygulanacak

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, tüm ülkede olduğu gibi Kocaeli’de de olağan genel kurulunu yapıyor. 8 Mart Pazartesi günü 42 Evler Mahallesi’nde yer alan Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek olan kongre 18.00’de başlayacak. Mevcut başkan Av. Özhan Kurt ile başarılı klasman hakemlerimizden Sait Tuzcu’nun listeleri yarışacak. İki aday da çalışmalarına sıkı bir şekilde devam devam ediyor.

Genç Kandıralılar’dan Murat Aydın'a 35. yıl ziyareti

Genç Kandıralılar’dan Murat Aydın'a 35. yıl ziyareti

İlimizin en aktif dernekleri arasında yer alan, Kandıralıların sosyalleşmesi adına gerçekleştirdiği etkinliklerle adından hayli söz ettiren Genç Kandıralılar Derneği kurmayları, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti. KASKF’nin 35. yıl dönümü nedeni ile gerçekleşen ziyarette konuklar, Aydın ve federasyonu kutlarken, Genç Kandıralılar Derneği’nin gelecekteki planları hakkında Aydın ile istişarede bulundu.

BAL 17-18 Nisan'da başlıyor… Çıkmak çok zor!!!

BAL 17-18 Nisan'da başlıyor… Çıkmak çok zor!!!

Amatör ligler aylardır oynanmıyordu. Pandemi bu işten ekmelerini kazanan çok sayıda teknik adam, futbolcu ve kulüp çalışanını mağdur ettiği gibi, özellikle sporcular farklı iş kollarında hayatlarını geçindirmeye devam etti. Sonunda amatörler ile ilgili açıklama yapıldı. Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 17-18 Nisan’da Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) başlatılacağını duyurdu. Türkiye Futbol Federasyonu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

Saha komiserlerinin kongresi 5 Mart’ta

Saha komiserlerinin kongresi 5 Mart’ta

3 yılda bir gerçekleşecek Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi’nin (TFSKD) 9. Olağan Genel Kurulu, yeni bir erteleme olmadığı takdirde 5 Mart’ta yapacak. Mevcut Başkan Süleyman Karadaş’ın güven tazeleyeceği genel kurulun yapılabilmesi için 50 üyenin 26’sının haziruna imza atması yeterli olacak. Çoğunluk sağlanamazsa genel kurulun ikinci oturumu 12 Mart Cuma aynı yer ve saatte olacak.  Dernekten yapılan açıklama şu şekilde.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56