Şerif Hasanoğlu: Emeklerimizin karşılığını alacağız
03 Ocak 2023 17:54

Şerif Hasanoğlu: Emeklerimizin karşılığını alacağız

Gebzespor Yardımcı Antrenörü Şerif Hasanoğlu, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Puan farkının takım üzerinde rehavet yaratmayacağını söyleyen Hasanoğlu, sezona yeni başlıyormuş gibi çalışarak sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandığını ifade etti.

 

SÜRE LEHİMİZE İŞLEYECEK

Devre arasına lider girdikleri için mutlu olduklarını ifade eden Hasanoğlu, puan farkı için, “Hiç kolay olmadı. Göreve geldiğimiz günden bu yana çok uğraştık, emek verdik. Ama en önemlisi, iyi çalıştık. Başarının en temel faktörü de buradan geçiyor. Her ilerleyen sürenin bizim lehimize olacağını kendi aramızda konuşuyorduk, öyle de oldu. Oyuncularımız sahada bu işin hakkını verdiler. Her bir oyuncumuza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hak ettiğimiz yerde olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

 

3 PUANLI SİSTEMDE HER ŞEY OLUR

Şampiyonluk yarışı ve son oynanan İnegöl Kafkasspor maçı ile ilgili konuşan Hasanoğlu, “Çok iyi bir takıma karşı kazandık. Bu maçta oyun gücümüzün de ortaya çıktığını görmek bizi mutlu etti. Tesisimizde aşçımızdan şoförümüze kadar hep birlikte birbirine sıkı sıkı sarılan bir aile olduk. Yönetim kurulumuz her anlamda bizim yanımızda oldu, destekledi.  Altınova’ya 6, İnegöl Kafkasspor’a karşı 7 puanlık avantajımız. Ancak 3 puanlık sistemde her şey olabilir. Bu nedenle ikinci yarıya, sezona yeni başlıyormuş gibi hazırlanacağız. İnşallah ligin ikinci yarısında bu başarılı gidişatımızı sürdürerek ipi göğüsleyen taraf biz olacağız”dedi.

Güncelleme: 03 Ocak 2023 17:56
Başak Yemek
Arslan Teknik
X