Sevim Balaban kadınlara seslendi: Hepsi bizim çocuklarımız!
Amatör Futbol
07 Ocak 2022 Cuma 14:10

Sevim Balaban kadınlara seslendi: Hepsi bizim çocuklarımız!

Arslanbey Gençlerbirliği’nde yeni yönetimin tek kadın yöneticisi Sevim Balaban sorularımızı yanıtladı. Heyecanlı olduğunun altını çizen Balaban “Fidanlarımızı en iyi şekilde yetiştireceğiz” dedi.

 

BAŞKANIMIZIN TEVECCÜHÜ

Sporun hayatının bir parçası olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Sevim Balaban şu şekilde konuştu: Sadece futbol değil, sporun her dalına ilgim var. Spor hayatımın bir parçası. Arslanbey Gençlerbirliği’nde bulunma nedenim öncelikle Fatih başkanımın teveccühü ardından sporu sevmemden kaynaklanıyor. Fatih başkanım haberim olmadan beni yönetimine aldı. Kendisi hayır diyemeyeceğim bir insan değil. Bu anlamda da teşekkür ederim.

 

AHLAKLI BİREYLERİN YETİŞMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ

Buradaki faaliyetimizin şöyle bir önemi var. Fidan dikiyorsun ve büyütüyorsun. Bizler de ülkemize ahlaklı bireyler yetiştirmek için çalışacağız ve o fidanları en iyi şekilde büyüteceğiz. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Heyecanlıyım, inşallah takımı şampiyonluğa taşıyacağız. Yolumuz açık olsun.

 

İLK TOPLANTIDA SÖYLEDİM… YÖNETİCİLERİMİZ EŞLERİ İLE GELECEKLER

İnsanı dünyaya getiren, yetiştiren ve topluma kazandıran kadındır. Tüm kadınlara sesleniyorum. Spor hayatımızda olsun. Herkes gelsin, maçlarımızı izlesin. İlk toplantıda yönetimdeki tüm beylere “Eşlerinizi de ilk maçta tribünde göreceğim” temennisinde bulundum. Bu takım onların, toplumun. Sahalarda da evlatlarımızın yanlarında olalım.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53