Skor bahane dostluk şahane
21 Eylül 2023 12:38

Skor bahane dostluk şahane

Yozgat'ın Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü, "Yozgat'ta dostluk gelişecek" sloganı altında bir dizi dostluk müsabakası düzenlemeye devam ediyor.

 

EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLANDILAR

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı aynı zamanda Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı olan Ömer Aydoğmuş, kulüp olarak Yozgat gençliğini sporla buluşturma ve ilçeler arasında birlik ve beraberliği teşvik etme hedefleri doğrultusunda bu etkinlikleri sürdürdüklerini ifade etti. Yapılan son müsabakada, Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde ve Kulüp Antrenörü Hakan Altın ile Kulüp Koordinatörü İsmet Yaşar'ın gözetiminde, Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencileri Akdağmadeni ilçesinde ağırlanarak bir dostluk karşılaşması gerçekleştirildi.

 

SPORUN YANINA KÜLTÜR VE SANATI DA EKLİYORUZ

Başkan Aydoğmuş, "Bu dostluk müsabakaları serisinin Yozgat merkez, Akdağmadeni, Sarıkaya ve Boğazlıyan ilçelerinde sürdürüldüğünü ve bu hafta Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencilerini Akdağmadeni'de konuk ettiklerini belirtti. Müsabakanın dostça bir atmosferde gerçekleştiğini vurgulayan Aydoğmuş, organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen her iki takımın antrenörlerine ve sporcu öğrencilere teşekkürlerini iletti. Aydoğmuş'un vurguladığı gibi, Yozgat'ta sporun yanı sıra kültür, eğitim ve sosyal faaliyetlerle gençleri bir araya getirme çabaları, Yozgat'ın birliğini ve beraberliğini daha da güçlendirecek gibi görünüyor.

Güncelleme: 21 Eylül 2023 12:39
X