Son dakika değişikliği olmazsa Hereke Yıldız BAL’da yok! 
06 Ekim 2021 14:12

Son dakika değişikliği olmazsa Hereke Yıldız BAL’da yok! 

Körfez Belediyesi’nin Ekim Ayı Meclis Toplantısı Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt başkanlığında gerçekleştirildi. Gündem maddelerinden birisi de BAL’da mücadele etmesi beklenen Hereke Yıldızspor’un akıbetiydi. Alınan karar neticesinde, bir son dakika değişikliği olmazsa Hereke Yıldız BAL’da yer almayacak.

 

SONUÇLAR KÖTÜ OLACAKTI

Hereke Yıldızspor’un yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligi’deki akıbeti ile ilgili açıklama yapan Başkan Şener Söğüt şu açıklamayı yaptı: Geçtiğimiz sezon güzel bir tesisimiz olsaydı daha güzel olabilirdi. Ama tesis olmayınca her şey daha kötü bir hal alıyor. BAL, mücadele ve kalite olarak adeta 3. Lig gibi. Tek farkı 3. Lig’de takımların geliri var, BAL’da ise yok. Bizler desteği devam ettirsek de tesis olmayınca sonuç yine kötü olacaktır.

 

AVERAJ TAKIMI OLURUZ DEDİLER

Gençlerimizle bir takım kurup lige katılalım, bunu değerlendirelim dedik. Kulüp yöneticileri de averaj takımı durumuna düşmek istemediklerini belirttiler “Lige katılmayalım” dediler. Ben de aldıkları karara saygı duydum. Bu dönem tesislerle ilgili ağırlığımızı verelim istiyorum. Hızlı bir şekilde tesisleri yapacağız. Kulüp Başkanı olan Faruk Denli de meclis üyelerine bilgi vererek, “Tesisleşmeye gideceğiz. 1 yıl içerisinde tamamlayacağız”  ifadesine yer verdi.

 

GÜREŞLER İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Dilek ve temenniler kısmında da meclis üyeleri tek tek söz olarak görüşlerini aktardı. Hafta sonu gerçekleştirilen Taşköprü Yağlı Güreşleri ile ilgili olarak Başkan Şener Söğüt’e teşekkür eden meclis üyeleri, muhteşem bir organizasyona imza atıldığını belirtti.

 

Spor41

 

Güncelleme: 06 Ekim 2021 14:13
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X