Süleyman Karadaş emekli saha komiserlerine teşekkür etti
23 Temmuz 2022 12:36

Süleyman Karadaş emekli saha komiserlerine teşekkür etti

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Süleyman Karadaş yaş haddinden ötürü emekli olan saha komiserleri Necmi Bilgici, Şabettin Sönmez ve İbrahim Yılmaz’a katkılarından ötürü teşekkür etti.

 

5 YIL SONRA

Karadaş selamlama ve teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi: Öncelikle bu organizasyonda bizlere destek olan İzmit Belediyesi Spor Müdürü ve Futbol İl Temsilcimiz  Mithat Ağa’ya çok teşekkür ederim. Yaklaşık 5 yıl önce bir emekli grubumuz için etkinliğimiz olmuştu. Şimdi ise İbrahim Yılmaz, Şabettin Sönmez ve Necmi Bilgici ağabeylerimiz için bir aradayız.

 

EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERDİLER

Şabettin Sönmez’in bir cenazesi olduğundan aramızda yer alamadı. Kendisine başsağlığı diliyorum. Değerli saha komiserlerimiz yaz kış demeden kurumumuza en iyi şekilde hizmet verdiler. Onlar her zaman yanımızda olacaklar biz de onların yanlarında olacağız. Derneğimiz olarak emeklerinden ötürü kendilerine, tüm saha komiserlerimize ve aramızda ayrılan çok değerli meslektaşlarımıza teşekkür ederim.

 

İNANCIM TAM

Saha komiserleri futbolumuzu parlayan yüzlerinden birisi haline geldi. Komiserlerimiz görevlerini sorunsuz şekilde yerine getirmeye devam ediyor. Zaman zaman öyle görevlendirmeler oluyor ki komiserlerimizin maliyeti aldığı ücretten daha fazla oluyor. Bu konu ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonumuzun duyarlı kalacağına olan inancım tamdır.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

Güncelleme: 23 Temmuz 2022 12:43
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Yaşar GÜZEL 08:24 - 24 Temmuz 2022

Süleyman KARATAŞ Başkanımıza, Necmi Bilgici, Şabettin Sönmez ve İbrahim Yılmaz’a spora Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.Bundan sonraki Hayatlarında sağlık ,mutluluk ve başarılar diliyorum. Saygılarımla

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X