Türe: Başarılı olduk
27 Nisan 2023 14:50

Türe: Başarılı olduk

Belediye Derince Spor Kulübü Gençlik Gelişim Koordinatörü Hasan Hüseyin Türe kulübün alt yapıları ile ilgili sezon değerlendirmesi yaptı ve yıl boyunca emek veren herkese teşekkür etti.

 

17 TAKIMIMIZ AMED İLE OYNAYACAK

Türe açıklamasında şu görüşlere yer verdi: Belediye Derincespor Gençlik Gelişim Futbol Akademisi 2022-2023 Gelişim Liglerini tamamladı. Dopdolu geçirdiğimiz sezonda alt yapıdan 7 oyuncumuzu profesyonel yaptık. U-19 takımımız sezonun ikinci yarısında mükemmel bir performans yakaladı. Maalesef şampiyonayı kıl payı kaçırdık. U-17 takımımız Türkiye şampiyonası finallerine gitmek için Amedspor U-17 takımı ile eleme maçı oynayacak. U-16, U-15 ve U-14’ler yeni kurulmasına rağmen mükemmel bir gelişim gösterdi. Allah’ın izniyle bu sezonu U-13, 12 ve 11 ligleri dışında tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

 

TEŞEKKÜR EDERİM

Sezon boyunca bizlere destek olan basta kulüp başkanımız ve yöneticilerimize, Sportif Direktörümüz  Mustafa Kulüp Müdürümüz Osman Cömert’e, bende  ayrı bir yeri olan Ahmet Aslan’a, idari anlamda Yenal  Aldırmaz’a, Onur Bayrakçı’ya A Takım teknik ekibine, U-19 Teknik Sorumlumuz Ekin Tokoğlu’na, yardımcısı Emre hocama, U-17 antrenörümüz Hakan Sakarya’ya ve yardımcısı Erdal Demirören’e, U-16 antrenörümüz Cem Kurşun’a, U-15 antrenörümüz Nejdet Eski’ye, U-14 antrenörümüz Serkan Garan’a, bizleri maçlara malzeme ve ekipman olarak hazırlayan tüm takımlarımızın cefasını çeken Murat Şahin’e, üstün gayret gösteren oyuncularımıza ve bana destek olan tüm velilerime teşekkür ederim. Ayrıca sezon başında Belediye Derincespor akademimize futbolcu temini anlamında destek veren tüm amatör takım kulüplerinin başkan,  yönetici ve hocalarına Belediye Derince Spor Kulübü Gençlik Gelişim Koordinatörü olarak çok teşekkür ederim.

Güncelleme: 27 Nisan 2023 14:51
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Derince li 23:41 - 28 Nisan 2023

Hangi başarıdan bahsediyorsun profesyonel yaptığınız çocuklar hepisi yönetici ve adamı olan çocuklar sizin futbol olarak hiçbir başarınız yok Kendi çıkarlarınız için ne yetenekli çocukları harcadınız çıkıp orada bol keseden sallamayın

0 Beğenmedim
X