Utandırdılar!
24 Mart 2023 10:48

Utandırdılar!

Bölgesel Amatör Lig 13. Grup’ta mücadele eden Kullarspor maç öncesi lider durumda bulunan Gebzespor ile karşılaştı. Bu maç 1-1 sona erdi ve Gebzespor haftalar sonra liderlik koltuğundan indi. Kullar ekibi maçın 40. dakikasında 10 kişi kalmasına rağmen maç boyunca rakibi karşısında geri adım atmadan mücadele etti.

 

CEP TELEFONLARINI KAPATMAK ZORUNDA KALDI

Ancak maç öncesi aynı grupta bulunan diğer iddialı takımlar Kullarspor için ahlaksız yakıştırmalar yaptı. Gebzespor’un Kocaeli takımı olduğunu, Kullarspor’un bu maçı bilinçli olarak Gebzespor’a bırakacağı ve kendisinin de baraj maçı oynamadan ligi tamamlayacağı ortaya atıldı. Maçtan önce iddialı takımlardan gerek Başkan Fahri Altıntaş, gerekse de futbolcular arandı. Başkan Altıntaş maçtan önceki akşam telefonlarını kapatmak zorunda kaldı.

 

MAÇ SATAN

Başkan Altıntaş’ın teknik kadro ve futbolculara “Futbolda kazanmak da var kaybetmekte. Siz elinizden geleni yapın, mücadelenizi sonuna kadar verin. Gebzespor’a saygı duyuyoruz, şampiyon olmalarını isteriz ancak o iş farklı bu iş farklı. Size güveniyorum” dediği öğrenildi. Takım kaptanı Erdem Güner de “Arkadaşlar… Kimsenin ağzına en küçük bir malzeme vermeyeceğiz. Maç satan başka şeyler de satar. Bize yakışanı yapacağız” diye konuştuğu belirtildi.  Kırmızı siyahlı camia dediğini yaptı ve ahlaksız yakıştırmalara adam gibi cevap verdi.

Güncelleme: 24 Mart 2023 10:49
X