Vizyon İnşaat yine ŞAMPİYON!
13 Ocak 2023 21:41

Vizyon İnşaat yine ŞAMPİYON!

Körfez’in ve ilimizin sevilen iş insanlarından, KOTSİAD Yönetim Kurulu Üyesi, Vizyon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslı’nın futbol takımı Vizyon İnşaat,  2 yıldır katılım gösterdikleri, Türkiye’nin öncü futbol organizasyonlarından Golden Lig’de bu yıl da şampiyonluğu kimseye bırakmadı.

 

BAŞKAN AHMET KAPÇAK İLE BİRLİKTE

Ak Parti Körfez İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Kapçak ile birlikte kurmuş oldukları mütevazı bir birliktelilik ile aile ortamının olduğu Vizyon İnşaat Futbol Kulübü yıllardır birçok başarı elde etti. Bu başarılardan birisi de Golden Lig’deki üst üste ikinci şampiyonluktu. Son derece çekişmeli maçlara sahne olan Golden Lig’de de kupaya uzanan takım haklı bir sevinç yaşadı.

 

KOFİ ATTI KUPA GELDİ

Dev turnuvanın final maçında Kocaelispor’un eski futbolcuları Engin Öztonga, Haydar Koç ile Ümit Kahya gibi isimlerin forma giydiği BFM Soğutma takımını Ferhat Aydın’ın (Kofi) golü ile 1-0 mağlup ederek üst üste ikinci kez kupaya uzanan takım alkışı hak etti. Teknik direktörlüğünü Gökhan Gülle’nin yaptığı Vizyon inşaat FK böylece Antalya’da düzenlenecek Golden Lig Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil etme hakkı kazandı.

 

Spor41

Güncelleme: 13 Ocak 2023 21:43
Başak Yemek
Arslan Teknik
X