Yağız Kebap’tan büyük başarı! “2-0”
14 Temmuz 2023 18:45

Yağız Kebap’tan büyük başarı! “2-0”

Full Medya’nın ana sponsorluğunda düzenlenen 6. Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası, Olgunlar kategorisinde şampiyon Yağız Kebap oldu.

 

SIKI MAÇ OLDU

Bu yıl altıncısı organize edilen ve Full Medya’nın ana sponsorluğunda düzenlenen, tertip komite başkanlığını Tuncay Budakin’in yaptığı 6. Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası Olgunlar kategorisi finalinde Met Mühendislik Kartepe Masterler’i 2-0 mağlup eden Yağız Kebap şampiyon oldu.

 

SERTAN SARAL FARKI

Son derece çekişmeli geçen mücadelede oyunun hakimi Met Mühendislik Kartepe Masterler olsa da kaleci Sertan Saral rakibine geçit vermedi. Geçen yılın Türkiye şampiyonu olan Kartepe Masterler’in tüm baskısı gol için yeterli olmadı. Maçın kader adamı Harun ikinci yarıda içeriye sert bir top gönderdi, kale önündeki Mücahit’e çarpan top ağlara gitti ve Yağız Kebap 1-0 öne geçti.

 

HARUN BÖYLE İSTEDİ

Beraberlik için tüm hatları ile yüklenen Met Mühendislik Kartepe Masterler savunmasında açıklar verdi ve son saniyelerde hızlı atak yakalayan Yağız Kebap’ta Harun Kayraldağ kaleci Mahmut’tan sıyrıldı ve topu ağlara göndererek maçın skorunu tayin etti. Karşılaşma sonunda turnuvaya destek verenler ve dereceye giyen takımları ödülleri verildi.

Güncelleme: 14 Temmuz 2023 18:46
BENZER HABERLER
X