Yuvacıkspor sıkı çalışıyor
21 Ocak 2023 00:07

Yuvacıkspor sıkı çalışıyor

Bölgesel Amatör Lig 13. Grup’taki başarılı temsilcimiz Yuvacıkspor’da çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor.

 

FATİH KURTOĞLU DENETİMİNDE

Bölgesel Amatör Lig 13. Grup’ta sezonun ilk yarısını 28 puanla üçüncü sırada tamamlayan, oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Yuvacıkspor’da devre arası hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Fatih Kurtoğlu’nun çalıştırdığı takım Başiskele Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı’nda çalışan siyah beyazlılarda hedef üst sıralarda tutunmaya devam etti.

 

ÇİFT KALE MAÇ

Antrenman 5’e 2 top kapma çalışmasıyla başladı. Yarışmalı ve eğlenceli pas oyunuyla ısınma devam etti, sonrasında bir gurup 4’e 2 oynarken diğer gurup 3’e 3 iki jokerli 4 minyatür kaleli pas çalışması yaptı. Sonrasında sahayı enlemesine ve boylamasına biraz küçülten takım çift kale maç yaptı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Antrenman sonunda kazanan takım objektiflerimize sevinç fotoğrafı verdi. Başarılı teknik direktör Fatih Kurtoğlu yaptığı değerlendirmede var olan bir oyun formasyonlarının olduğunu belirtti ve ikinci yarıda da sistemlerinden vazgeçmeden yollarına devam edeceklerini ifade etti. Kurtoğlu öte yandan futbolcularına da isteklerinden ötürü teşekkür etti.

 

Spor41

 

Güncelleme: 21 Ocak 2023 00:08
BENZER HABERLER
X