Ziyaretlere devam
27 Ekim 2023 18:54

Ziyaretlere devam

Ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Yeni Yüzyıl Spor Kulübü Başkanı Murat Daşdemirli, Bağcılar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Volkan Taşçı'yı makamında ziyaret etti.

HER ZAMAN BİZLERİN YANINDA

Gerçekleştirdiği ziyaretlerle ve başkanlığını yaptığı Yeni Yüzyıl Spor Kulübünün başarısıyla adından sıkça söz ettiren Başkan Daşdemirli, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Bağcılar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Volkan Taşçı'yı makamında ziyaret eden Başkan Daşdemirli, ziyaretinin ardından yaptığı genel açıklamada şunları söyledi:" Öğrencilerimizin eğitimine önem verdiğimiz kadar kurum ve kuruluş ziyaretlerine de bir hayli önem gösteriyoruz.

 

TÜRK FUTBOLU İLE İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK

Bu kapsamda bizlere çok faydası dokunan, bizleri her zaman destekleyen ve bizlerin yanında olan Bağcılar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Volkan Taşçı'yı makamında ziyaret ettik. Soru, öneri ve taleplerimizi ilettik. Çalışmalarımızla ilgili bilgilendirmede bulunduk ve Türk futboluyla ilgili fikir alışverişi sağladık. Öte yandan müdürümüz Taşçı'nın yeni dünyaya gelen evladı Karan Taşçı'ya yeni sezon, imzalı formamızı hediye ettik. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan ve desteklerini her daim hissettiren müdürümüz Taşçı'ya teşekkürlerimizi iletiyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Güncelleme: 27 Ekim 2023 18:55
X