Kaymakam Yüksel Kara: Darıca GB önemli bir rol model
Darıca G.B.
12 Şubat 2021 Cuma 15:24

Kaymakam Yüksel Kara: Darıca GB önemli bir rol model

2020 Temmuz ayında Kütahya Tavşanlı’dan Darıca İlçe Kaymakamlığına atanan Yüksel Kara, Darıca Gençlerbirliği’nin antrenmanını ziyareti esnasında sorularımızı yanıtladı. Kaymakam Kara, Darıca Gençlerbirliği’nin ilçenin ve şehrin vizyonu için önemli bir rol model olduğunu ifade etti.

 

ENDER HOCAMA BAŞARILAR DİLİYORUM

Darıca İlçe Kaymakamı Yüksel Kara sözlerine Ümit Milli Takımın teknik direktörlüğünü yapacak olan Ender Alkan’ı kutlayarak başladı ve şu şekilde konuştu: Darıca Gençlerbirliği başarılar elde ederek bizleri memnun ediyor. Kulübümüzün yanında olduğumuzu göstermek ve takıma moral amacı ile ziyarette bulundum. Malumunuzdur, teknik direktörümüzü Ender Alkan hocamızı Milli takımımıza gönderdik. Darıca adına gurur veren bir durum bu. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.

 

 

DEVAMI GELECEKTİR

Futboldan, spordan beklenen de bu. Elde edilen başarıların ardından gerek futbolcuların gerekse de teknik direktörlerin aşama kat etmesi, kulüplerin kendi sermayelerini oluşturması futbol adına doğru ivmelenmelerdir. İnşallah bundan sonra da Darıca’mızın formasını giyen futbolcularımız, takımı çalıştıracak olan teknik direktörlerimiz üst ligler hatta Milli takımlarda da kendilerine yer bulurlar.

 

 

BİZ DARICA’YI BİLİYORUZ

Atanmam belli olduktan sonra Kütahya Tavşanlı’dan birçok kimse “Biz Darıca’yı biliyoruz. Darıca Gençlerbirliği ile maç yapmıştık” demişlerdi. Bu şu anlama geliyor. Darıca Gençlerbirliği ilçeye ve şehre vizyon getirmesi açısından önemli bir rol oynuyor. Futbolun çok önemli bir endüstri olduğunu kabul edersek sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da ilçenin tanıtımı Darıca Gençlerbirliği sayesinde daha kolay ve geniş kesimlere ulaşabiliyor.

 

ARİF BAŞKANIMIZ KULÜBÜ ÇIKIŞA GEÇİRDİ

Darıca Gençlerbirliği aslına bakıldığında düşüş trendine girmişti ancak Arif başkanımız yöneticilik becerisi ve insan ilişkileri ile bu krizi durdurdu, kulübü tekrardan yükselişe geçirdi. Doğru teknik kadro, futbolcu grubunun kurulması meyvelerini vermeye de başladı. Ender hocamız çok özel bir transfer gerçekleştirdi, futbolculara da aldığım bilgilere göre teklifler geliyor. Olması gereken de bu. Bizler de bu ilçenin mülki amiri olarak kulübümüze elimden gelen desteği devletimizin imkanları nispetinde vereceğiz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:30
06:17
13:12
16:55
19:46
21:21