Mete Kahraman istifa etmemiş
01 Ocak 2024 17:59

Mete Kahraman istifa etmemiş

Sezonun en ilginç olaylarının yaşandığı Darıca Gençlerbirliği’nde Teknik Direktör Mete Kahraman, Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada istifa etmediğini, futbolcularla ilgili şartların oluşmasını beklediğini ifade etti.

 

GELDİKTEN 5 GÜN SONRA BIRAKTI DENİLMİŞTİ

3. Lig 3. Grup’ta son derece çalkantılı günler geçiren, bu sezon içinde 3 kez haciz memurları ile mücadele eden, her şeye rağmen grubun alt sıralarındaki takımların hayli kötü olmasından ötürü ilk yarıyı ateş hattının üzerinde tamamlayan Darıca Gençlerbirliği, Gekas’ın ardından teknik direktör Mete Kahraman ile anlaşmış ancak Kahraman’ın da 5 gün sonra, Akhisar maçı öncesi istifa ettiği kamuoyuna yansımıştı.

 

TARAFTARI, CAMİAYI BİLİYORUM

Kahraman, istifasının söz konusu olmadığını belirtti ve şu şekilde konuştu: Darıca Gençlerbirliği’nde daha önce de görev almıştım. Taraftarı, camiasını bildiğim bir kulüp burası. Bir istifa söz konusu değil, neticesinde kulüp ile sözleşmem de devam ediyor. Futbolcuların akıbetini bekliyorum. Yönetimin, kulübü federasyona veren futbolcuların sorunlarını aşması önemli.

 

1-2 GÜNE BEN DE KATILABİLİRİM

İlk yarıda gruptaki takımların önemli bir kısmı çok iyi durumda değildi ancak şimdi işler değişti. Bayburt ve Konya takımlarının transferler yaptığını görüyoruz. Sivas 4 Eylül ve transfer yasaklısı Akhisar biraz zorlanır ancak kimsenin işi burada garanti değil. Takım yarın (Salı) toplanacak. Ben hastayım, 1-2 güne ben de katılabilirim. Ancak dediğim gibi, önce elimizdeki futbolcuların durumunun netleşmesi benim için önemli.  

Güncelleme: 01 Ocak 2024 18:00
X