Abdikoğlu: Yalnız bırakmayan herkese teşekkürler
Diğer Branşlar
01 Mayıs 2021 Cumartesi 15:45

Abdikoğlu: Yalnız bırakmayan herkese teşekkürler

Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi, Korfbol Milli Takım Antrenörü ve Korfbol İl Temsilcisi Yüksel abdikoğlu, Covid-19 hastalığına yakalanmış ve hastaneye yatırılmıştı. Hastaneden taburcu olan ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Abdikoğlu tedavi sürecinde kendilerini bir an olsun yalnız bırakmayan sağlık personeliyle, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür etti.

 

SAĞ OLUN, VAR OLUN

Abdikoğlu açıklamasında “Hastanedeki tedavi sürecimde ilgi ve bilgilerini esirgemeyen, mensubu bulunduğum Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Covid 1 servisi doktor ve hemşirelerine, rahatsızlığım süresince hep yanımda olan, iyi dilek ve dualarını esirgemeyen aileme, gerek mesaj atan ve telefonla arayıp soran ailem,  akrabalarım, mesai arkadaşlarım, sporcularım, öğrencilerim, yurtiçi ve yurtdışından arayan arkadaş ve dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Sağ olun, var olun. Tüm hastalarımıza acil şifa ve vefat edenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Futbol menajerliği için son başvuru 18 Mayıs’ta

Futbol Menajerliği Eğitim Semineri, 21 Mayıs 2021 tarihinde 'Microsoft Teams' platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Futbol menajeri olmak isteyen adayların istenen belgeleri Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne 18 Mayıs 2021 tarihine kadar ulaştırmaları zorunlu. Başvuruların değerlendirmesi ve online yapılacak ve mülakat tarihleri daha sonra adaylara duyurulacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56