Alnından öpüyoruz seni Hüseyin Gümüşalan
14 Temmuz 2023 19:24

Alnından öpüyoruz seni Hüseyin Gümüşalan

662. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde yarı finalinde temsilcimiz Hüseyin Gümüşalan kendi oyunu ile İsmail Balaban’a mağlup oldu.

 

SUPLEKS’İ ATTI, AMA?

662. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde ilimizden Hüseyin Gümüşalan ile Antalya’dan İsmail Balaban ile yarı finalde karşılaştı. Mücadelenin 15. dakikasında Hüseyin Gümüşalan rakibine hamle yaptı ve belinden yakaladığı gibi supleks denedi. İlk planda rakibini yerden söken ancak tam olarak sırt üstü deviremeyen Hüseyin Gümüşalan, İsmail Balaban’ın belini bırakmadı ve rakibini söküp aynı oyunu yapmaya çalıştı.

 

AHLARLA VAHLARLA FİNAL KAÇTI

Rakibini tam atmak üzereyken çok zor durumdaki İsmail Balaban, Hüseyin Gümüşalan’ın paçasından tuttu ve sağ ayağı kilitlenen Hüseyin Gümüşalan, İsmail Babalan’ın altında kalınca çok şanssız bir şekilde finali avuçlarının içinden kaydı. Bir diğer eşleşmede Yusuf Can Zeybek, çeyrek finalde Orhan Okulu’yu eleyen Mehmet Yeşil Yeşil’i puanlamada bastırdı ve İsmail Balaban’ın finaldeki rakibi oldu.  Hüseyin Gümüşalan’a şehrimizi en iyi şekilde temsil ettiği için teşekkür ediyor, alnından öpüyoruz.

Güncelleme: 14 Temmuz 2023 19:25
BENZER HABERLER
X