Antalyaspor’da Alex Alex Alex yüz kere Alex bin kere Alex  dönemi!
18 Mayıs 2024 17:36

Antalyaspor’da Alex Alex Alex yüz kere Alex bin kere Alex dönemi!

Antalyaspor’da teknik direktör Sergen Yalçın, sezon sonunda görevi bırakacağını açıklamıştı. Kırmızı-beyazlı kulüp, yeni hocasını buldu.

 

SON OLARAK BREZİLYA B'DEYDİ
Fenerbahçe formasıyla Türk futboluna adını altın harflerle kazımış olan Alex de Souza, Süper Lig’e geri dönüyor. Adı Beşiktaş ile anılan Sergen Yalçın’ın Antalyaspor ile yola devam etmeme kararı sonrasında gelecek sezona yönelik teknik direktör arayışlarına başlayan Antalyaspor, Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza ile anlaşmaya vardı.Son olarak Brezilya Serie B takımlarından Avai’yi çalıştıran Alex de Souza, Antalyaspor ile birlikte ilk büyük deneyimini yaşayacak. 45 yaşındaki çalıştırıcı, sezonun sona ermesiyle birlikte Antalyaspor’un başına geçecek.

 

ÖRNEK BİR İSİM

Antalyaspor Başkan Vekili Alkan Evren yaptığı açıklamada “Bir dönem Fenerbahçe’de de forma giyen Alex de Souza ile görüşmelerimiz olumlu sonuçlandı. Alex ile 2 yıllık sözleşme imzaladık” ifadelerini kullandı. Alkan Evren, konuşmasının devamında ”Alex, Türkiye’deki bütün taraftarların karakteriyle, duruşuyla saygı duyduğu bir isim. Örnek bir aile babası. Antayaspor’a da bu özellikleriyle çok yakışacak bir isim” dedi.

Güncelleme: 18 Mayıs 2024 17:38
BENZER HABERLER
X