Bisikletçi Demirtaş’tan doğru tavsiye
Diğer Branşlar
06 Temmuz 2020 Pazartesi 14:35

Bisikletçi Demirtaş’tan doğru tavsiye

Bisiklet sporunu hayatına adapte eden uzun yıllardır bisiklet kullanan Kadir Volkan Demirtaş,  bisiklet sporunun insan sağlığı için önemine vurgu yaptı.

 

Demirtaş açıklamasında “Bisiklet kullanmak bir suç değil yaşam tarzı olmalı. Spora para vermek mantıksız geliyor. Sadece bir bisiklet sahibi olarak sağlığınızı ücretsiz sağlayabilirsiniz. Bisikletli yaşama terfi etmeniz kendinize yapacağınız en güzel iyiliktir. Bisiklet satın alırken de bilinçli satıcılarla hareket edin. Küçük bir trafik eğitimi de alın ve yollarda özgürce gezebildiğiniz kadar gezin. O zaman pedallayalım.

DİĞER HABERLER

Yasin Okan: Kampımız çok verimli geçiyor

Sürat Pateni Milli Takımı’nın İzmit’teki 21 günlük kampın müdürü ve aynı zamanda Buz Pateni İl Temsilcisi Yasin Okan, teknik kadro ve sporcuların her türlü ihtiyaçlarına cevap vermek için var güçleri ile çalıştıklarını belirtti. Sporcuların özverisinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Yasin Okan şu şekilde konuştu: Sürat pateninde, her biri çok yetenekli ve gerçekten çok özel bir sporcu grubuna sahibiz. İnanıyorum ki buradaki birçok sporcumuz kış olimpiyatlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:21
13:13
17:13
20:42
22:43