Bu festival Kocaeli Kaya’ya çok yakıştı
14 Haziran 2022 12:23

Bu festival Kocaeli Kaya’ya çok yakıştı

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu çatısı altında MotorBurda markası, “MotorBurdaFEST 2022 şehri hareketlendiriyor” sloganıyla gerçekleşen festival bir birinden güzel anların yaşanmasına neden oldu.

 

MOTOSİKLET ŞOV BÜYÜLEDİ

MotorBurda markasının bilinirliğini artırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl ilki gerçekleşen MotorBurdaFESTbüyük ilgi gördü. Önemli konukların ağırlandığı festivalde yetenekli motosiklet show göstericisi Birkan Polat sahne aldı. Birkan Polat’ın gösterisi davetliler tarafından çok beğenilirken seyirciler tarafından takdir topladı. 

 

Gün boyu süren festivalde aileler son derece keyifli bir gün geçirdi.

 

EŞSİZ DENEYİMİN TADINI ÇIKARDILAR

Festivalde Suziki Vespa, Kymco, Piaggio, Aprilia, Silence, Motoguzzi, Segway, KTM, Benelli, RKS, KUBA, Husqvarna, markaların tanıtımı yapılırken konuklar stantları tek tek gezerek motosikletler hakkında bilgi aldı. Davetliler birbirinden farklı motosiklet, ATV-UTV ve scooter modellerini test ederek eşsiz deneyimin keyfini de çıkardı. Ayrıca Suziki, Kymco, Aprilla markalarının motosiklet test sürüşleri 14 Haziran Salı gününe kadar devam edecek.

 

Festival kapsamında sergilenen marka motosikletler ilgi gördü.

 

KONSER VE DJ PERFORMANSI EĞLENDİLER

‘MotorBurdaFEST 2022’ adıyla gerçekleşen festivalde gün boyu DJ Performansın yanı sıra İnerken Kolay grubu seslendirdikleri şarkılarla konukları doyasıya eğlendirdi. Ayrıca festivalde sürpriz hediyeler de verildi. Nico Burger, Segafredo markalarının stand açtığı etkinlikte oyun alanları da davetliler için kuruldu. 

 

Birkan Polat’ın gösterisi davetliler tarafından büyük beğeni ve takdir topladı. 

 

ATALAY KAYA: FESTİVAL GELENEKSEL HALE GELECEK

Kocaeli Kaya Şirketler Yopluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Atalay Kaya etkinlikte davetlilerin keyif almasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Kaya, “İlkini düzenlediğimiz “MotorBurdaFEST 2022” festivalimizde davetlilere sunduğumuz olanaklardan yararlanılması ve burada gerçekleşen etkinliklerden keyif alınması bizleri mutlu ediyor. Kocaeli Kaya olarak otomotiv sektörü ile yola çıktığımız bu serüvende bünyemize motosiklet araçlarını katarak ilerliyoruz. Bu festival bizim için önemliydi ve festivali geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme: 14 Haziran 2022 12:37
BENZER HABERLER
KOTO
X