DOĞUMARSİFED’den çok önemli tanıtım!
17 Haziran 2023 10:18

DOĞUMARSİFED’den çok önemli tanıtım!

Kocaeli Kent Konseyi'nin Yerel Destek Programı (YEDEP) kapsamında, kısa adı DOĞUMARSİFED olan Doğu Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu, "Kocaeli İş Dünyası Kurduğu ilişkilerde Güçleniyor" projesinin tanıtımı 22 Haziran'da Kocaeli Sanayi Odası'nda yapılacak.

 

DAVET VAR

Kocaeli Kent Konseyi'nin Yerel Destek Programı (YEDEP) kapsamında, Doğu Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (DOĞUMARSİFED) tarafından sunulan "Kocaeli İş Dünyası Kurduğu İlişkilerde Güçleniyor" başlıklı projenin lansman toplantısı için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

SANAYİLEŞME ÖYKÜSÜ SERGİSİ

Lansman 22 Haziran saat 17.00'de Kocaeli Sanayi Odası'nda gerçekleşecek. Federasyon üyelerinden KOSİAD, İZMİTGİAD, YDD, TÜSİAD, KOTİD, KOİDER’in üyelerinin ve iş dünyasının değerli temsilcilerinin de katılım sağlayacağı, üyelerimize ve katılımcılara network imkânı sağlayacak bu özel etkinlikte, Cumhuriyetimizin 100. yılına adanmış "Sanayileşme Öyküsü Sergisi"ni de ziyaret edebileceksiniz.

 

 

KADINLAR DOĞRUDAN İŞİN İÇİNDE

DOĞUMARSİFED Kocaeli iş dünyasının karşılaştığı sorunların çözümüne katkıda bulunuyor. Proje lansmanında, Kocaeli iş dünyasının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili yapılan analizler paylaşılacak olup; kadınların iş gücüne ve girişimine katılımı, gençlerin meslek seçimindeki eksiklikler, nitelikli istihdam konularındaki sıkıntılar, iş sürekliliğinin doğal afetlerde sağlanmasındaki zorluklar, finansmana erişim ve gerekli ekonomik eğitimler gibi konular üzerinde durulacaktır.

 

ÇOK ÖZEL SERGİ

Aynı zamanda tanıtım kapsamında, Sağlam Metal Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Koçak ile Sağlam Metal Kültür ve Sanat Programları Yöneticisi Ömer Faruk Arslan’ın katkıları ile Sağlam Metal A.Ş. Kültür Arşivi’nden alınan Cumhuriyetin 100.yılında Cumhuriyet fabrikalarını anlatan fotoğraf sergisini de ziyaret edebileceksiniz. Türkiye'nin sanayileşme sürecini anlatan zengin bir koleksiyona sahip olan bu sergide katılımcılar Cumhuriyet döneminden günümüze kadar geçen süre zarfında elde edilen büyük başarılara tanıklık etme fırsatı ve Türkiye'nin sanayileşme yolculuğundaki rolünü daha iyi anlama imkânı bulabilecekler.

 

Katılım için:

https://www.lcvtr.com/op/lk/7631/OLFYGEQK

 

Güncelleme: 17 Haziran 2023 10:38
Başak Yemek
Arslan Teknik
X