Emin Adanur’dan İsmail Çokçalış’a ağır sözler: İhanet etti!
Diğer Branşlar
04 Aralık 2021 Cumartesi 21:41

Emin Adanur’dan İsmail Çokçalış’a ağır sözler: İhanet etti!

Bursaspor'da kadro dışı kalan ve sonrasında sözleşmesi feshedilen İsmail Çokçalış ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Bursaspor İkinci Başkanı Emin Adanur, 21 yaşındaki futbolcunun 26 Kasım'da sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini söyledi ve futbolcunun Türk futbolu ile Bursaspor’a ihanet ettiğini öne sürdü.

 

BAHANELER ÜRETTİ

İsmail, kulübümüze ihtar çekti. Paramı almak istiyorum. Paranın tamamını almak istiyorum diye. Biz de akabinde arkadaşımızın futbolcu arkadaşımızın parasının tamamını ödedik ve 26 Kasım tarihinde de kendince uydurduğu bazı sebepleri bazı bahaneleri göstererek tek taraflı sözleşmeyi feshetti. Kulübümüzle olan sözleşmesini feshetti.

 

KÜÇÜK OYUNLAR BUNLAR

Buradan Türk futboluna da seslenmek istiyorum. Çünkü bu şekilde bir oyuncu herhangi bir kulüpten akıl oyunlarıyla ya da böyle saçma sapan durumlarla, işte küçücük küçücük oyunlarla gidiyor. Ve bunu hepiniz görüyorsunuz herkesin gözü önünde oluyor bu.Bu oyuncuyu alan gerçekten Türk futboluna ihanet etmiştir. Bu oyuncuyla anlaşan kulüp Türk futboluna ihanet etmiştir.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53