Enerji GSK’dan çok büyük başarı!
Diğer Branşlar
17 Kasım 2021 Çarşamba 22:21

Enerji GSK’dan çok büyük başarı!

Cimnastik branşında ilimizi başarılı ile temsil eden Enerji Gençlik Spor Kulübü, İstanbul’da düzenlenen 9-11 Yaş Türkiye Lig Yarışması’nda güçlü rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu oldu. Tek erkeklerde Doruk Demir kürsünün en üstünde yer alırken, Trio kategorisinde ise Ceren Ataç-Mira Kolçak-Deren Turhan da Türkiye üçüncüsü olarak takım şampiyonluğunun kazanılmasında büyük bir rol oynadı.

 

İLKNUR PALA: BU BAŞARI HEPİMİZİN

Kulüp antrenörü ve aynı zamanda kulübün kurucusu İlknur Pala “Bu başarı bir ekip işidir. Antrenör, sporcu ve aile olmak üzere üç ayaktan oluşuyor. Bu süreçte bize inanan ve desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Zor şartlarda çalışıyoruz ama çizgimizden vaz geçmeden, inanç ve azimle çalışmaya devam edeceğiz. Çocuklarımın başarısı Kocaeli’mize hayırlı olsun’’ dedi.

 

 

MANİSA’DA DA DERECELER GELMİŞTİ

Enerji Gençlik Spor Kulübü, kısa bir süre önce Manisa’daki Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası tek kadınlarda Eylül Nisa Uğuz ile Türkiye beşinciliği, tek erkeklerde Enis Erkoç ile Türkiye üçüncülüğü, çiftlerde Alisa Kırmızıoğlu - Enis Erkoç ile Türkiye üçüncülüğü ve trio kategorisinde Eylül Nisa - Alisa Kırmızıoğlu - Enis Erkoç ile Türkiye üçüncülüğü ve genel tasnifte de takım halinde Türkiye üçüncüsü olarak ilimizin gururları olmuşlardı.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:15
08:03
13:03
15:26
17:41
19:16