Erol Arutan bu onuru fazlası ile hak etti!
Diğer Branşlar
12 Kasım 2020 Perşembe 01:26

Erol Arutan bu onuru fazlası ile hak etti!

İlimizin başarılı spor adamlarından, yılların kalecisi, Rabakspor’un unutulmazlarından, Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan’a Üstün Başarı Belgesi takdim edildi. Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk tarafından, Vali Seddar Yavuz adına verilen belge sonrası Arutan büyük bir onur yaşadı.

 

3 BAŞARI BELGESİ BİRDEN ALMIŞTI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın koordinasyonuyla yürütülen Okul Spor Faaliyetlerinde, Kartepe İlçesi’nde Türkiye dereceleri elde eden öğrencilere vermiş olduğu desteklerin yanı sıra, Yüzme Bilmeyen Kalmasın, Sporcu Yetenek Taraması - Spora Yönlendirme projelerine sunmuş olduğu katkılar neticesinde 3 başarı belgesi birden alan ve Kocaeli Valisi Sayın Seddar Yavuz’un tensipleriyle “Üstün Başarı Belgesi” almaya hak kazanan Erol Arutan’a belgesi Gençlik ve Spor İl Müdürü İbrahim AKTÜRK tarafından takdim edildi.

 

DİĞER HABERLER

Futbol menajerliği için son başvuru 18 Mayıs’ta

Futbol Menajerliği Eğitim Semineri, 21 Mayıs 2021 tarihinde 'Microsoft Teams' platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Futbol menajeri olmak isteyen adayların istenen belgeleri Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ne 18 Mayıs 2021 tarihine kadar ulaştırmaları zorunlu. Başvuruların değerlendirmesi ve online yapılacak ve mülakat tarihleri daha sonra adaylara duyurulacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:41
05:42
13:08
17:02
20:13
21:59