Eskişehir Kaya Motor Mağazası kapılarını açtı
01 Haziran 2024 19:00

Eskişehir Kaya Motor Mağazası kapılarını açtı

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu'nun iştiraki Motor Burda şirketi, alt kuruluşu olan Eskişehir Kaya Motor Mağazasının resmi açılışını büyük bir heyecanla duyurdu.

 

KALİTEYİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYORLAR

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu olarak, motor sektöründeki öncülüğümüzü ve üstün hizmet kalitemizi bir adım öteye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Üç mağaza ve 24 alt bayimizle motosiklet ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra 'herkesemobilte' adlı e-ticaret platformuyla fark yaratan hizmet anlayışımıza bir yenisini daha ekliyoruz.

 

ÜSTÜN HİZMET

Eskişehir Kaya Motor Mağazamız, Doğan Trend Grubu'nun distribütörlüğünde Suzuki'nin V-Strom, Burgman ve GSX-R serisi, Vespa'nın Primavera ve GTS modelleri, Kymco'nun AK, Agility ve Downtown serisi gibi popüler modellerin yanı sıra, Silence, Piaggio, MotoGuzzi ve Aprilia'nın da çeşitli modellerinin satışını yapacak. Motorlu araç severlere geniş bir yelpazede araç seçenekleri sunacak olan mağazamız, üstün hizmet kalitemizle sektörde fark yaratacak.

 

 

AÇILIŞIMIZ

Kocaeli'de 2022 yılından beri başarıyla yürüttüğümüz faaliyetlerimizi Eskişehir'e taşıyarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan üstün hizmet kalitemizle Eskişehir Kaya Motor Mağazamızda da aynı titizlik ve özenle hizmet vermeye devam edeceğiz. Törene Kocaeli ve Eskişehir’den iş dünyasının önde gelen isimleri, yerel yöneticiler ve değerli müşterilerimiz katıldı.

 

Güncelleme: 01 Haziran 2024 19:02
BENZER HABERLER
X