İzmitli güreşçiler Çatalca’da çok verimli bir kamp yaptı
Diğer Branşlar
01 Mart 2021 Pazartesi 15:40

İzmitli güreşçiler Çatalca’da çok verimli bir kamp yaptı

İzmit Belediyesi Spor Kulübü’nün bir birinden yetenekli güreşçileri Çatalca Belediyesi’nin daveti üzerine gittikleri İstanbul’da 15 günlük çok verimli bir kampı geride bıraktı.

 

ANTRENÖR GÖKHAN AKÇEN ARACI OLDU

İzmit Belediyesi’nin başarılı güreşçileri, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in daveti üzerine İstanbul’da kamp yaptı. 2 haftalık kampta yoğun çalışan güreşçiler kondisyon depoladı. İzmit Belediyesi Güreş Antrenörü Şener Sar kamp hakkında şu şekilde konuştu: Güreş emektarı, değerli arkadaşımız, Çatalca Belediyesi Güreş Antrenörü Gökhan Akçen ustamızın girişimleri sonucu Çatalca’da çok sıkı bir kamp yaptık.

 

İzmit Belediyesi Güreş Antrenörü Şener Sar (sağda) kamp için aracı olan Çatalca Belediyesi Güreş Antrenörü Gökhan Akçen'e teşekkür etti. 

 

SPORCU SAĞLIĞINA ÇOK ÖNEM VERİLDİ

Çatalca Belediye Başkanı Sayın Mesut Üner Bey’in daveti üzerine yer aldığımız kampımız 15 gün sürdü. Şunu belirtmeliyim ki her şey son derece temiz ve sağlıklıydı. Rutin olarak Covid testlerimiz de yapıldı. Sporcu sağlığını her şeyin üzerinde tutan Çatalca Belediyesi personeline bu anlamda da şükranlarımı sunmak isterim.

 

15 gün boyunca sıkı bir kamp yapan güreşçiler bol bol maç yaptı. 

 

GÜZEL ANILAR BİRİKTİRDİK

Alt yapımızdaki güreşçilerimizin gelişimleri için yararlı bir kampı geride bırakırken güreşçilerimiz Çatalca ekibinin güreşçileri ile hem spor yaptı, hem güçlendi, hem de arkadaş oldu. Çardak güreşleri ağası, değerli iş insanı Ramazan Güven abimiz de bizlere desteğini esirgemedi ve İzmit’e gelirken çok güzel anılar biriktirerek geldik.

 

Çardak Güreşleri Ağası Ramazan Güven (Ortada gözlüklü) genç güreşçilere destek verdi.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çatalca Belediye Başkanı Sayın Mesut Üner’e, Çatalca Belediyesi Güreş Antrenörü Gökhan Akçen hocama, Çardak güreşleri ağası, değerli iş insanı Ramazan Güven’e, Çatalca Belediyesi yetkililerine bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki güreş sporuna olan katkılar artar ve ata sporumuza hep birlikte sahip çıkmaya devam ederiz.

 

Güreşçiler antrenmanlarını Çatalca Belediyesi İlyas Demiroğlu Güreş Salonu'nda yaptı. 

 

MADALYALAR GETİRMEK İSTİYORUZ

Kırkpınar’ın bu yıl yapılacağına inanıyorum. Geçen yıl malum dertten ötürü 658 yıllık tarihi güreşlere ilk kez ara verilmişti. İzmit Belediyesi’nin iddialı güreşçileri var. Başaltı boyda Erdal Duman, Küçük Orta Büyük boyda da Seçkin Duman ve Oğuzhan Ünal, Büyük Orta boyda Yunus Emre Yaman,  Küçük Küçük Büyük boyda Emre Duman, Deste Büyük boyda Furkan Güler, alt yapıdan da Muhammed Gökçe ve Barış Kemal Yiğit’ten kürsü bekliyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kocaeli voleybolu yasta! Tuncer abiyi kaybettik!

Memduha Hanım ile Yarımca Spor Kulübü’nü kuran Bahattin Karaca’nın oğullarından, Ülke ve Kocaeli voleybol tarihinin en özel sporcuları arasında yer alan Mehmet Tuncer Karaca, lenfoma hastalığı nedeni ile yaklaşık 1 haftadır tedavi gördüğü Medical Park Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Mehmet Tuncer Karaca, Yahya Kaptan Camii’nden kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı ve Körfez İlçe Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:30
06:17
13:12
16:55
19:46
21:21