Kartepe’de yüzme bilmeyen kalmayacak!
Diğer Branşlar
19 Eylül 2021 Pazar 21:12

Kartepe’de yüzme bilmeyen kalmayacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak Kartepelilerin hizmetine sunulan Kartepe Şehit Mahmut Demirel Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda kayıtlar başladı.

 

KARTEPE BELEDİYESİ’NDEN HAFTANIN 6 GÜNÜ HİZMET

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde uzun süre yapılarak spor kursları Kartepe’de yeniden başladı. Kartepe Şehit Mahmut Demirel Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda Pazartesi günleri hariç salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi günleri 7, pazar günleri ise altı seans olarak hizmet verilecek.

 

 

YÜZME VE FITNESS EĞİTİMLERİ DE VERİLİYOR

Yüzme havuzunda yüzme kurslarının yanı sıra fitness branşı da yer alıyor. Altı kulvardan oluşan yüzme havuzunda aynı anda pandeminden dolayı 50 kişi havuzdan faydalanabilecek. 20 personelle hizmet verilen yüzme havuzunda 4 erkek, 4 kadın yüzme eğitmeni, 2 erkek ve 2 de kadın fitness eğitmeni tarafından eğitim verilecek.

 

 

EĞİTİM ALACAK GRUPLAR ŞU ŞEKİLDE

Kartepe Belediyesi eğitmenleri tarafından 5-12 yaş grubuna, 12 yaş ve üzerine ve yetişkinlere hizmet verilecek. 12 yaş altı çocuklar yetişkin velisi ile havuza girebilecek. Kartepe Şehit Mahmut Demirel Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda pandemi kurallarına titizlikle uygulanacak. Otomasyon sistemi ile havuz ilaçlanırken, havuza kayıt olanlar HES kodu ile hizmet alabilecekler. 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:33
07:14
12:56
15:52
18:15
19:44