Mehmet Erdinç Çelik’in gurur günü
Diğer Branşlar
02 Aralık 2021 Perşembe 21:09

Mehmet Erdinç Çelik’in gurur günü

Kocaeli’nin başarılı Karate Hakemlerinden Mehmet Erdinç Çelik, Hırvatistan’da yapılan vize sınavlarında Uluslararası Balkan Hakemliği’nde terfi aldı. Uzun yıllardır Darıca’da faaliyet gösteren Çelik Karate Spor Kulübü’nde başarılı sporcular yetiştiren ve Darıca’nın ilk Uluslararası Hakemi olan Milli Antrenör Mehmet Erdinç Çelik, hafta sonu yapılan Karate Hakem Vize sınavlarında da göğsümüzü kabarttı.

 

SIRADA AVRUPA HAKEMLİĞİ

Aynı zamanda Darıca’da eğitim veren Halk Eğitim Merkezi bünyesinde de antrenörlük görevinde bulunarak Darıcalı gençlere hizmet veren Çelik, başarılı sporcuların yanı sıra topluma örnek bireyler yetiştiriyor. Uluslararası Balkan Hakemliği B sertifikası alan genç hakem bir sonraki aşamada başarılı olması halinde Avrupa Hakemliği’ne terfi edecek.

 

YILMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM

Tebrikler için teşekkür eden Çelik, “Darıca’dan Uluslararası Hakemliğe giden bu yolda verdiğimiz emeklerin karşılığını almanın mutluluğu içindeyiz. Bizlere emek vererek yetiştiren Milli Antrenör Adnan Şamdan ve Kocaeli MHK Başkanımız Uluslararası Dünya Hakemi Hazım Özdemir ve Kocaeli hakem camiamıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni başarılarla Darıca tarihini yazmaya devam edeceğiz.” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53