Mert Akalın: Akıl sağlıkları iyi değil
12 Mayıs 2023 02:16

Mert Akalın: Akıl sağlıkları iyi değil

Nokta Gazetesi Spor Yazarı Ata Yetişken’in son makalesinde kaleme aldığı milli buz dansı sporcusu Berk Akalın yaptığı açıklamada “Bana yapılanlar vatan hainliği değil midir?” dedi ve “Ateş olsanız cirminiz kadar yer yakarsınız” ifadelerini kullandı.

 

SPORU SİYASETE ALET EDEN VATAN HAİNİDİR

Öncelikle bu yazımda biraz ağır konuşacağımı siz değerli okurlara baştan söylemek istiyorum… Ben bir Türk vatandaşı ve A Milli olmuş bir sporcuyum. Bugüne kadar ülkemi ve bayrağımı son 15 yılda buz dansı branşında başarılı bir şekilde temsil ettim. Kendilerini federasyon olarak tanımlayan, akıl sağlığı sorunları yaşayan, sporu siyasete alet eden, kişisel hırslarına yenik düşen, yönetimdeki bir gurup kişinin bir Türk sporcusuna yaptıkları bu davranış “Vatana ihanetten” başka bir şey değildir.

 

ELLİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOYMAYIN

Zamanı geldiğinde bana yapılan şeylerin hesabını tek tek soracağımı, bu yazıyı okuyan insanların bilmesini isterim. 23 senedir bu sporun ve camiasının içerisindeyim, yaklaşık 6 farklı başkan ve 5 farklı federasyon ile bu yolda yürüdüm, bu dönem boyunca bana yapılan bu mobing hiçbir sporcuya yapılmamıştır! Ellinizden geleni ardınıza koymayın! Benim her şekilde bu sporu yapmaya devam edeceğimi bilmenizi isterim. Ateş olsanız cirminiz kadar yer yakarsınız. Başlıyoruz ben Bay Berk!

Güncelleme: 12 Mayıs 2023 02:17
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X