MOTORBURDA FEST COŞKUSU BAŞLIYOR!
29 Temmuz 2023 02:05

MOTORBURDA FEST COŞKUSU BAŞLIYOR!

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren MotorBurda, heyecan verici bir etkinlik olan "MotorBurdaFest" ile 6 Ağustos Pazar günü motosiklet tutkunları ile bir araya geliyor.Geçen sene ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören MotorBurdaFest, bu yıl da dopdolu bir program ve renkli etkinliklerle katılımcıları bekliyor.

Motor Tutkunları İçin Unutulmaz Bir Festival Deneyimi

Sektörün önde gelen motosiklet modellerinin sergileneceği, tanınmış eğitmenlerle söyleşilerin yapılacağı, konser, çekilişler ve göz alıcı motosiklet gösterilerinin sahne alacağı bu festival, adrenalin tutkunları için vazgeçilmez bir etkinlik olacak.

 

Heyecan Verici Etkinlik ve Gösteriler

6 Ağustos Pazar günü 12:00 – 23:00 saatleri arasında gerçekleşecek MotorBurdaFest’te birbirinden özel etkinlikler yer alıyor. Duayen motosiklet eğitmeni Tayfun Gülhan, Türkiye Enduro Şampiyonu Mevlüt Kolay,Kobidos Dernek Başkanı Tuğberk Atar,Sürüş Eğitmeni Yasin Şengün ve MotoparkTv KurucusuYoutuber Tolga Barışgibi önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşecek söyleşiler, motor tutkunlarını bilgi ve deneyim dolu bir atmosferde buluşturacak. Ayrıca, motosiklet showlarıyla tanınan Birkan Polat'ın etkileyici gösterisi ve İnerken Kolay adlı müzik grubunun sahne performansıyla festival coşkusu katlanarak artacak.

 

Bİ DOLU FESTİVAL!

Festival boyunca;

Dj performansı

Motosiklet Simülasyonları

Playstation Turnuvası

VR oyunları

Çocuk Oyun Parkları

Karavan ve Outdoor stant alanları

Çekilişler

Yarışmalar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

 

KOCAELİ KAYA ŞİRKETLER TOPLULUĞU TARAFINDAN ÜCRETSİZ DÜZENLENEN BU FESTİVALE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.

Heyecan verici etkinlikte bir araya gelmek ve unutulmaz anlar yaşamak için festivalin renkli dünyasına adım atmaya hazır olun!Motor tutkunları için kaçırılmayacak bir etkinlik olan MotorBurdaFest’te siz de yerinizi alın.

Etkinlik detayları

GİRİŞ ÜCRETSİZDİR

Tarih: 6 Ağustos 2023 Pazar

Saat: 12:00 – 23:00

Yer: Motorburda Bahçe / Körfez Mahallesi, Ankara Karayolu Caddesi, No:22, 41040 İzmit / Kocaeli

https://motorburda.com.tr/motorfest/

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 02:09
BENZER HABERLER
X