Namussuzluk mu yaptık?
29 Mayıs 2024 11:41

Namussuzluk mu yaptık?

Çorum Futbol Kulübü Başkanı Oğuzhan Yalçın, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye Bodrum maçından sonra “Çorum bunu hak edecek ne yaptı? Namussuzluk mu yaptık?” diye sordu.

ÜLKEDE GÜNDEM OLDU

Çorum tarafı dertli… Çorum Futbol Kulübü’nün Süper Lig’e çıkmasının önünü Bodrumspor ile oynadığı her iki maçta da hakemler tarafından kesildiğini ifade ediyorlar. İlk maçta verilmeyen penaltı, rakibin attığı goldeki yanlış karar, ikinci maçta ise buz gibi golün iptali, verilmeyen penaltının Türkiye’de gündem yarattığını belirtiyorlar.

 

AĞIR DİLLE

Tüm spor otoriteleri ve hakem yorumcuları verilmeyen golle Çorum’un Süper Lig yolunun kapatıldığı noktasında hemfikir. Taraftarların günlerdir tepkisi dinmiyor. Yaşananlara en fazla üzülen isimlerden biri olan Çorum Futbol Kulübü Başkanı Oğuzhan Yalçın da ağır bir dille tepkisini dile getirdi. Edinilen bilgiye göre, Başkan Oğuzhan Yalçın, Bodrum maçından sonra Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye bir mesaj gönderdi.

 

BEN RAZI DEĞİLİM

Mesajında öncelikle dünyanın ölümlü olduğunu hatırlatan Başkan Oğuzhan Yalçın, “Çorum bunu hak edecek ne yaptı? Namussuzluk mu yaptı ?” diye sordu. Yalçın, “Kocaelispor maçında verilmeyen penaltıyı izle. Bodrum maçında verilmeyen golü izle başkanım. Ben razı değilim. Geçen maçta da rakipten çıkan topla gol yedik, izle başkanım. Yakışmadı, hiç yakışmadı. Hepimiz insanız. Yaradan her şeyi görüyor. Bu dünya ölümlü ölüm her nefise var. Bunun öbür tarafı da var başkanım” diye yaşadıklarını dile getirdi.

Güncelleme: 29 Mayıs 2024 11:42
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Hasan ayvan 12:52 - 01 Haziran 2024

Bütün urfa'linin bedduasını aldınız

1 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X