Nicomedia Trekking, Alihocalar ve Gurcadağ’ı çok sevdi!
Diğer Branşlar
24 Haziran 2020 Çarşamba 15:35

Nicomedia Trekking, Alihocalar ve Gurcadağ’ı çok sevdi!

Kocaeli’nin dur durak bilmeyen adrenalin sever doğa grubu Nicomedia Trekking kendi keşifleri olan Alihocalar ve Gurcadağ parkurunda 15 kilometrelik bir yol kat ettiler.

 

MİS GİBİ TEMİZ HAVA

Daha önce keşfini yaptıkları parkurun bu sefer farklı bir rotadan Kuzey Ormanlarında bulunan Gurcadağ ve bölgesinde eşsiz doğasında yürüyen Nicomedia Trekking grubu eşsiz doğa güzelliklerinin arasında hem spor yaptı hem de bol bol temiz hava soludu. Kocaeli-Kuzey Ormanları Parkur güzergahı olan Derince ve Körfez ilçesi bünyesindeki Çal-Gurcadağ ile Alihocalar ve Dikenli köyleri ormanlarında, sabahın erken saatlerinde başlayan yürüyüşte patikalı yollardan geçen grup,  doğanın tüm nimetlerinden faydalanırken bir yandan da doğa ile keyifli bir mücadeleye girdiler.

 

15 kilometrelik yürüyüşte sevimli bir köpek de gruba eşlik ederken, doğaseverleri yalnız bırakmadı.

 

Kentimizde markalaşan Nicomedia Trekking ailesi her geçen gün büyüyor.

 

SEVİMLİ KÖPEK YALNIZ BIRAKMADI

Öte yandan yürüyüş esnasında sevimli bir köpek de gruba eşlik ederek 15 kilometre boyunca doğaseverleri yalnız bırakmadı. Nicomedia Trekking Başkanı Erdal Gören “Merkezin gürültüsü ve stresinden uzaklaşarak, doğada güzel anlar geçirmek isteyen herkesi Nicomedia Trekking Grubu'na bekliyoruz. Doğasever üyelerimiz arasındaki iletişim, etkileşim ve huzur dolu ortamı görenler -Neden daha önce sizin ile tanışmadık- diyor. Bunu başardığımız için oldukça mutluyuz. Alihocalar – Gurcadağ parkurunun özel konuğu bölgenin sevimli köpeğiydi. O da biz de tatlı bir yorgunlukla evlerimize döndük” dedi.

 

Spor41

 

Nicomedia Trekking Başkanı Erdal Gören, stresten uzak bir deneyim yaşamak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu ifade etti.

 

Grup üyeleri yürüyüş esnasında karşılarına çıkan kaplumbağa ile birlikte fotoğraf çekildi.

 

Sevimli hayvanlarla zaman geçiren doğaseverler elleri ile köydeki hayvanları besledi.

 

İzmit Kuzey Ormanları’nda bulunan Gurcadağ ve bölgesinde eşsiz doğasında yürüyen ve sosyal sorumluluk projeleri ile örnek olan Nicomedia Trekking grubu üyeleri çok keyifli bir günü daha geride bıraktı.

 

Yürüyüş sırasında zorlu patika yollar cesur doğaseverleri fazla zorlamadı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:53
05:53
13:17
17:11
20:20
22:03