Nicomedia Trekking durmuyor!
24 Ekim 2023 18:19

Nicomedia Trekking durmuyor!

İlimizin en aktif doğa ve yürüyüş grubu olan Nicomedia Trekking, anlamlı ve bir o kadar da adrenalin dolu bir etkinliğe imza attı. Grup, düzenledikleri “Çocuk ve Aile Etkinliği” ile doğada keyifli anılar biriktirdiler.

 

SONBAHARIN BÜYÜLEYİCİ RENKLERİ EŞLİĞİNDE

Körfeze Bağlı Kutluca ormanlarında Kutluca Köyü muhtarı Engin Öztürk’ün de desteği ile gerçekleşen etkinlik başarıyla tamamlandı. Enerji moral ve motivasyonla doğayı keşfetmenin tadına vararak çocukların macera duygularını geliştirmesine etrafını keşfetmelerine destek olan doğaseverler sonbaharın renkleriyle de adeta büyülendiler.

 

DOLU DOLU VAKİT GEÇİRDİLER

Yeşili koruyup sahip çıkmayı, içinde olmaktan keyif almayı, eğlenceyi, koşmayı, patikalarda yürümeyi, orman oyunlarını, eğlenceli parkurları çok seven aileler ve çocuklar dolu dolu vakit geçirdi. Yaşanan deneyimle beraber yeni arkadaşlıklar kurup yürüyüş, spor, oyun ve çeşitli görevleri tamamlayan ve unutulmaz anılarla dönen çocuklar ailelerine teşekkür ettiler.

 

ENERJİLERİNİ DOĞAYA SAÇTILAR

Nicomedia Trekking ekibi, etkinliğe katılan çocuklara günün anlam ve önemini belirten katılım sertifikası verdi. Nicomedia Trekking Başkanı Erdal Gören herkesin gitmek ve görmek istediği tabiat güzelliklerinin tadını çıkarmak isteyen herkesi ailelerine davet ediyor. Çocuklar, büyükleri ile birlikte gün boyunca oyunlar oynadı, güzel enerjilerini doğaya saçtı. Doğasever çocuklar, anlamlı etkinliği düzenleyen Nicomedia Trekking’e teşekkür ettiler.

Güncelleme: 24 Ekim 2023 18:19
BENZER HABERLER
X