Okullara KOCAMAN spor malzemesi desteği
27 Ocak 2023 12:10

Okullara KOCAMAN spor malzemesi desteği

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’deki 77 okula 1.5 Milyon TL’lik spor malzemesi yardımı yaptı.

 

GENİŞ KATILIM

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman’ın ev sahipliğinde Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa belediye başkan yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, okul müdürleri, meclis üyeleri katıldı.  

 

77 OKULA SPOR TEŞVİKİ

Kartepe’de bulunan ilkokul, ortaokul ve lise okullarına futbol, basketbol, voleybol formaları, toplar, antrenman malzemelerinden oluşan 1.5 Milyon TL’lik spor malzemeleri düzenlenen bir törenle 77 okula takdim edildi.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Spor malzemeleri dağıtımında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek “Kartepemiz turizmin, eğitimin ve sporun başkentidir. Spor lisemizin ilçemizde olmasının yanı sıra sporu seven bir gençliğe sahibiz. Spor alanında çok önemli başarılara imza attık. Kartepe Belediye Başkanımızın bizlere çok önemli desteği vardır. Bu desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin birçok noktasına sporcu gençlerimizin gitmesi sağlandı. Hiçbir başarı destek olmadan olmaz. Başarı elde eden sporcularımızı kutluyorum.” dedi.

 

GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman konuşmasında şu şekilde konuştu: Gençlerimizin elde ettikleri başarılar bizleri çok sevindirmekte ve mutlu etmektedir. Her branşta başarılar elde edilmektedir. Çocuklarımızın başarılarında herkesin katkısı vardır. Gençlerimize verilen desteklerle daha başarılı olacaklardır. Bizler geleceğimiz olan gençlerimiz için çalışıyoruz.

 

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Devletimizin ilgili kurumları ile evlatlarımızın her zaman yanında olduk, olmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Kocaman “77 okulumuza 1.5 Milyon TL’lik spor malzemesi ile sporfa teşvik ediyoruz. Kartepe eğitim ve sporda çok ciddi mesafe kat etmiştir. Bizim çocukluğumuz da bu başarılar ve imkanlar yoktu.

 

İYİYE DOĞRUYA TEŞVİK

Evlatlarımız başarı elde ettikçe kendilerine güveni artmaktadır.  İmkanlarımız doğrultusunda desteğimiz devam edecektir. Nasıl ki gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, sakınmak çok önemli ise onları faydalı ve sağlıklı aktivitelere yönlendirip desteklemek, iyiye, doğruya teşvik etmek o kadar önemlidir.

Güncelleme: 27 Ocak 2023 12:12
BENZER HABERLER
X